Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek segített a cickafarkfű...

Nektek segített a cickafarkfű tea teherbeesésnél? Filtereset vegyek, vagy másikat?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 06:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ebben a ciklusban kezdtem el inni!Teljesen más lett a görbém,szebb,nincsenek benne cikk-cakkok csak minimálisan!Én a rendetlen,kitolódott ciklusom miatt iszom!Arról még nem tudok nyilatkozni hogy baba lesz-e belőle(remélem igen:D)!

Én nem filtereset iszok,hanem a simát!Reggel 2 teáskanálnyit leforrázok 10 percig hagyom ázni,majd elkortyolgatom(fontos hogy kortyonként idd)!

(majd peteérés után jöhet a palástfű)

Amúgy itt lehet olvasni sokaknál hogy segített,de ha az nem,akkor a málnalevélteát ajánlják!

Én nem hittem sosem ezekben a gyógynövényekben de tényleg működik!:)

Remélem segítettem!:)

2012. máj. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor kipróbálom én is. :) Már nagyon szeretnénk babát, 3 hónapja próbálkozunk, de sajnos még semmi.... :(
2012. máj. 11. 07:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tudni kell a cickafark teáról,hogy csak rendszertelen mensinél javasolt. Sokan írták itt,hogy nem volt rendszertelen nekik,csak azért kezdték el inni,hogy hátha baba lesz,és összezavarta a ciklust. Én is ittam a múlt hónapba,mert nekem meg rövid volt,23-25 nap között jött meg,akkor meg 30. napra. Szóval ha nincs baj a ciklusoddal,akkor ne idd.Inkább akkor vegyél E-vitamint és minden nap egy szemet vegyél be,meg lehet mellé C-vitamint is szedni. Minden jót. Szia!
2012. máj. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Mi is 3 hónapja próbálkozunk!:)

A második válaszolónak igaza van,rendszeres mensinél nem szabad inni!Bár a málnalevélteáról nem tudom,de a cickát tényleg nem érdemes!

Nekem lassan egy éve kitolódott a mensim 40-50 napra és azért próbálkozom most ezzel!De nem sokáig,mert ha nagyon nem válik be akkor irány a doki!

A másik ami még segít a teherbeesésben a görbézés...nem tudom csinálod-e de az is elég jó!

Ha nem csinálod és érdekel leírom neked!:)

2012. máj. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!