Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 év kihagyással de 10 éven...

1 év kihagyással de 10 éven keresztül szedtem fog. gátlót. Többször volt felfázásom, időnként gombás fertőzés is és azalatt az 1 év kihagyás alatt egyszer sajnos "esemény utáni tabletta" is volt. Teherbe eshetek így?

Figyelt kérdés

Az orvosom szerint ha fél évig nem esem teherbe menjek vissza és kivizsgál de én már most aggódom, 3 hónap sikertelen próbálkozás után, hogy nem lehetséges. Azt se tudom megítélni, bár hőmérőzőm, hogy van-e peteérésem.

A legutóbbi felfázásom 1 hónapja volt, akkor urológus UH-gal megvizsgált. Ha lenne valami "elváltozás", akkor arra ott ugye fény derült volna?


2008. ápr. 23. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az UH-on biztos kiderült volna, ha látható gond van. Viszont, először győződj meg arról, hogy van-e peteérésed! Szerintem, használj ovulációs tesztet, az a legbiztosabb. És figyeld a petefészekszurkálást és a tojásfehérjeszerű nyálkát, akkor van peteérés.

Itt sokat okosodhatsz: www.babatervezok.otthona. net

De a 3 hónap hónap egyáltalán nem sok idő, ovutesztelj a következő hónapokban, aztán ha nem sikerül, az orvosod kivizsgál majd. Addig is ezen ne görcsölj, szeressétek egymást! ;)

2008. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia ne aggódj!Én 7 évig szedtem fog.gátlót.Folyton gombás fertőzésem van:S jah és van bőven túlsúlyom is sajna....DE most már lassan 35 hetes vagyok!Úgy hogy ne aggódj!

Puszi

2008. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kitartás!!!Én is 10 évig szedtem a gyógyszert és ahogy abbahagytam nem jött rögtön össze.10 hónap múlva lett kétcsíkos a teszt!

30 hetes kismami

2008. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!