Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. ciklusnapon 3,3 mm-es...

12. ciklusnapon 3,3 mm-es méhnyálkahártya normális?

Figyelt kérdés
Tüszőt se említett, hogy látott volna, vagy ilyesmi... Nem kellene már, ha elvileg holnap lesz peteérésem? (Ez tegnap volt)
2012. máj. 17. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon vékony. :( És domináns tüszőt is kellett volna már látnia, ha közelegne a peteérés.
2012. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És az nem lehet, hogy látta, csak nem írta rá a papírra meg nem mondta?
2012. máj. 17. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 10. ciklusnapon volt 5 mm-es endometrium ésdomináns tüsző nem volt. Mennem kellett a 14. napon is uh-ra. domináns tüszőm akkor sem volt,deaz endometrium 8mm-ert lett. Kaptam 6merional szurit és ettől lett peteérésem és 11 mm-es endometrium. (mi meddőségibe járunk)

szerintem a a méhnyálkahártya nagyon vékony.

2012. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bakker... :-( Nem az orvosom ultrahangozott, hanem szonográfus, szóval fogalma sem volt, hol tartok a ciklusban, meg sem kérdezte. Orvosi utasítás szerint minél előbb kellett volna menni menzesz után, lehet erre alapozott, csak így sikerült időpontot szerezni... SZTK-ban nem egyszerű. Általában 30 napos a ciklusom, bár az elmúlt két hónapban felborult (először 18, majd 48 napra jött meg). Teherbe sem estem 5 hónap alatt, bár ezt még nem mondják sok időnek. Most vagy megint egy baromi hosszú ciklusom lesz, vagy nincs peteérésem... És inkább az utóbbi valószínű, mert ilyen felborulások évente egyszer vannak nagyjából, aztán vissza is áll. Vagy ez most mi? Úgy félek, hogy valami bajom van, és azt mondta a doki, hogy az UH után még egy mensit várjak, és azután menjek vissza a lelettel... Az még elég messze van.
2012. máj. 17. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Mikor én az sztk-ba jártam engem sem orvos uh-ott. de mindig megkérdezték, hogy hányadik ciklusnapon vagyok.

Hát szerintem most nem tehetsz mást csak vársz. vagy keress egy másik dokit. csak az a baj hogy rövid ideje próbálkoztok. én 1 év után váltottam dokit. a második dokim mindent elkövetett. closty, hsg, lapar műtét. nekem pco-m van. elküldött mindenféle vérvételre. és jött egy lehetőség és mentünk a kaáliba. amúgy idén 2 éve hogy próbálkozunk.

2012. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 11-dik napon volt 7 mm-es és nekem a 15-16-dik napokon van tüszőrepedés. 13 mm-es domináns tüszőm volt.

K.

2012. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!