Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Prolaktin szedése alatt lehet...

Prolaktin szedése alatt lehet clostit szedni?

Figyelt kérdés

Végre kezelik a magas prolaktin szintemet, mert az a doki, aki az inszeminációt csinálja majd köv. hónapban, nem adott semmit a magas prolaktinszintemre. DE elmentem másik dokihoz, aki adott rá gyógyszert. Azt szedem most.

Lehet emellett elkezdeni a closti kúrát?????


2012. máj. 17. 13:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Rossz a kérdés, ne hari elírtam. Szóval prolaktin szint csökkentő gyógyszer szedése mellett lehet szedni clostit majd, ha elkezdjük az inszemet??? Nem üti egymást a kettő????
2012. máj. 17. 13:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen lehet, semmi gond nem lesz.

Én bromot és clostyt szedek egyszerre és még microadenomám is van.

2012. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor megnyugodtam :)

tudnál segíteni abban, hogy mennyi ideig kell szednem a gyógyszert a prolaktin csökkentésére? Mert kaptam 2x 30 db-os kiszerelést és azt mondta a doki, hogy napi 2x szedjem. DE nem mondta, hogy meddig. Ez elvileg így 1 havi adag. végig szedjem????

2012. máj. 17. 13:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked mennyi volt a prolaktin szinted? Nekem 880
2012. máj. 17. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1300 volt, és napi 1 szemet kellett szednem az elején, de az csak 870re vitte le, így a doki megpróbálkozott a napi kettővel, de az meg túl alacsonyra vitte, így napi 1,5 lett a tökéletes.

Kérjél tőle egy újabb prolactin vérvételt, és nézzétek meg, hogy neked nem e sok a napi kettő gyógyszer, érdemes odafigyelni erre.


Hát ez sok mindentől függ, nagyrészt, hogy mi okozza, kérj a dokidtól egy beutalót MRI vizsgálatra, hogy kizárjátok a mikroadenoma fennállását, SZTK alapra lehet menni ingyen, de ott 3 hó a várakozási idő minimum, magánba meg kettő nap, viszont ennek elég szép ára van: 70ezer forint, de azonnal megkapod az eredményt.

Nekem mikroadenomám van emiatt, ha sikerül a baba akkor az ötödik hétig kell szednem.

2012. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!