Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl magas prolaktin miatt nem...

Túl magas prolaktin miatt nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
Túl magas a prolaktinom 800!!!! Ez nagy gond? Mi lehet belőle? Ettől nincs babám????
2012. máj. 9. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze! Ez kihat a peteérésre, az össze többi női hormonra. Endokrinológus!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a magas prolaktin akadályozhatja a teherbeesést. Az orvostól majd megkapod a megfelelő kezelést.
2012. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Basszus, nem hiszitek el, de a meddőségiben a doki tesz rá nagy ívben.

Az értékem 800 felett van, és a TSH-m is 3,57 és ennek ellenére nem törődik vele, csak inszemet akar csinálni minél hamarabb. Nem is értem? akkor felesleges az inszem, ha ezek az értékek ilyen magasak, nem?


Mit tegyek????

2012. máj. 9. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig ezek nagyon magas értékek, először ezeket kellene orvosolni. Hülye az a doki, ha ezeket figyelmen kívül hagyja. Keress egy endokrinológus, azoknak kifejezetten a hormonok a szakterületük.
2012. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is magas a prolaktinom, 683,7 volt.

A nőgyógyászom azonnal írt fel rá Bromocriptint.

Keress valakit, aki ezt megteszi, ne hagyd annyiban, mi már 2,5 éve próbálkozunk, még amikor baba kilátásban sem volt, már volt egy határértéknél magasabb prolaktin értékem, én is említettem több dokinak is egy-egy vizsgálatkor, de még csak kontroll vizsgálatra sem küldtek. Nagyon sajnálom az elvesztegetett időt!!!

2012. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neked nem fájt ettől a Bromo...-tól a fejed? Úgy érzem, elviselhetetlen ez a fájdalom.....
2012. máj. 17. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére semmi bajon nem volt a Bromotól, bár ahogy itt olvasom, nagyon vegyesek a tapasztalatok...

Sikerült megszoknod?

2012. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!