Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátomal néha gumi nélkül...

A barátomal néha gumi nélkül szeretkezünk, és amikor elmenne, kiveszi. Lehetek ennek ellenére terhes?

Figyelt kérdés
2007. aug. 13. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

igen, lehetsz. nem 100%-os az ha kiveszi, mert már előtte is kerülhet beléd váladék, amitől terhes lehetsz.

Arra még nem gondoltál, hogy mi van akkor ha véletlenül nem tudja időben kivenni? ez elég nagy felelőtlenség, ha még nem akartok babát.

2007. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Igen, lehetsz. Magömlés előtt is juthatnak be spermiumok a hüvelybe.


Ne csodálkozz, ha véletlenül állapotos maradsz.

2007. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehetsz!!!

Ha nem akartok kisbabát akkor komolyabban kéne venni.Ez nem játék következményekkel jár!Mi is azt hittük h á lehetetlen, vigyázunk... Most 32 hetes terhes vagyok!

2007. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Én is így védekeztem 4 évig és bevált. Zuhanyozd ki a hüvelyed szex után. Van rá esély így is, de kevesebb.:)
2007. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!