Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal hetente nagyjából...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal hetente nagyjából 2* szeretkezünk, kb 1hónapja abbahagytuk azt a "védekezési" formát, h kb 5percig gumi nélkül csinálja, majd felhúzza, és végig fent marad?

Figyelt kérdés
Namármost az előző menstruációm rendesen meg volt, sőt, még tovább is tartott (6-7 napig szokott, most 8-ig, és erős volt a vérzésem).2-3napon belül kell megjönnie, de az előző menstruációm óta normálisan védekezünk, semmi probléma nem volt. A gondol az, hogy folyton azt olvasom, h itt a válaszolóknak nem egy ismerőse volt, hogy végigmenstruálta a terhességet. A kérdésem szerintem egyértelmű; mennyi az esély, hogy állapotos vagyok?Nagyon szépen kérlek titeket, hogy csakis értelmes válaszokat adjatok, mert már tényleg nem tudom, hogy mi van!
2010. febr. 20. 19:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*gondom
2010. febr. 20. 19:08
 2/20 anonim ***** válasza:
enniy idő után..ugye 1 hónap...max ha valamiben nem vagy biztos veszel 700 ftért dmben vagy rossmanban egy terh. tesztet..és az megmondja mivan..max csinálsz 2.t de nem valószínű..pl énnagymamám 4 hónapig menstruált 5 gyerekével de ez szerintem nagyon ritka..meg ez nála valószínű genetika volt..anyumnál már nem volt ilyen..szóval..csinálj eg ytezstet..sok midnent nem vezstesz..amúgy én tartós kapcsolatban élek..2 éve szedek fog. gátlót..és 2 havonta ok nélkül csinálom a tesztet..hátha..sose lehet tudni..semmi sem biztos:) ugyhogy..ahogy itt sokan mondják hogy a google a barátod ugy sztem a terhességi teszt is:)
2010. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ja..és a megszakításos "módszert" örökre felejtsd el:) sztem fiatal vagy még hogy egy gyermek meghiusítsa az álmaidat:)
2010. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Egyszerű. Ha túlságosan aggódsz, akkor vegyél egy terhességi tesztet. Amúgy ha tényleg normálisan védekeztek, akkor csak egy nagyon kicsi esélye lehet annak, hogy terhes leszel. Persze soha semmi sem 100%.
2010. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Igen előfordulhat a menstruáció mellett is terhesség,ez nem tuti jó védekezés.

El kellene menned nőgyógyászhoz és gyógyszert felíratni,hiszen már rendszeresen élsz nemi életet.

Gondolom a gumit nem szeretitek ezért a biztonság miatt ne halogasd!!

2010. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, de én azt kérdeztem igazából, h mennyi az esély rá. :) Esetleg szoktak már ilyenkor jelei lenni? Inkább védekezünk továbbra is gumival, normálisan, a párom sem szeretné, hogy gyógyszert szedjek, és őszintén szólva én sem igazán...
2010. febr. 20. 19:23
 7/20 anonim ***** válasza:
százalékra nem lehet megmondani..nem vagyunk gépek...csinálj egy tesztet és az majd megmondja:):) ismétlem..a barátod:):)amúgy 1 hónap után nem igazán vannak még jelek..max ha nem jön meg a menstruációd
2010. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mondom, az előző menstruációm is normális volt, most is feszülnek a melleim, ahogy az szokásuk vérzés előtt. De mégis, na, ha megjön, elég kicsi az esély rá, nem? P!csbe, utánanézek inkább...
2010. febr. 20. 19:42
 9/20 anonim ***** válasza:
igen..az esély kb 0:) most jo?:)
2010. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát, ha komolyan mondtad, akkor valamennyire megnyugtató...
2010. febr. 20. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!