Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovul. Után 11 nappal...

Az ovul. Után 11 nappal vagyok. Van olyan teszt ami az esetleges terhességet kimutatja?

Figyelt kérdés
A ciklusom 30. napján vagyok. Mivel szabálytalan a ciklusom, abból nem tudok kiindulni, hogy mikorra várom illetve nem várom a menzeszt.
2009. jún. 27. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
szia persze van 10es érzékenységü teszt internet babaprojekt boltban , de hidd el nincs értelme én mult honapban 4 pozi tesztet csináltam és szépen naprol napra halványult el , szörnyü volt !!! inkább várd meg ha nem jönn meg tesztelj!!! :) 11 honapja probálokozo clostis
2009. jún. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szörnyű lehetett, én is clostis vagyok és nagyon remélem hogy most sikerül, és már annyira várom. Csak tényleg az a baj, hogy nem tudom mikor kellene megjönni... a 30-42 nap között moszog a ciklusom.
2009. jún. 27. 08:51
 3/8 anonim ***** válasza:
pé után mindenképpen megjönn 14 nappal nekem mult honapban 15 napon volt pém most meg a 16 napon !!! nem méred a hödet???
2009. jún. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

ez az ehavi görbém , jo becsapos !!! mindjárt mutattom a mult havit itt mindenki az mondta babagyanus!!!

2009. jún. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

na ez a mult havi , két honapja kapom a clostit!!!

2009. jún. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

óó, ez tényleg nagyon babagyanúsan néz ki. ezek szerint a lutális fázisod hosszabb volt ennyivel? :O


Ez az első hónapom, h görbézem.

2009. jún. 27. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:
igen már mutatja, nekem már 10. dpon szép pozitív volt a tesztem!
2009. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Melyik tesztel csináltad?
2009. jún. 27. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!