Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik,3 pozitiv tesztem...

1 hete késik,3 pozitiv tesztem van. Ma voltam orvosnál, és csak megvastagodott máhnyálkahártyát látott. Szerintetek bizos a terhesség?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
annyi teszt csak nem hazudik:)
2012. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mint szokták mondani, semmi sem biztos de minden esetre, ez egy nagyon jó jel. :-) Szurkolok!
2012. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát,,,3 terhességi teszt pozitív nem hiszem,hogy tévedés.Szerintem a doki téved.
2012. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak korán mentél dokihoz. Lehet később volt peteérés.
2012. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet korán mentem dokihoz.
2012. máj. 18. 14:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Korán voltál orvosnál. 6. hét körül már talán lát petezsákot, 8. hét körül pedig hallja a szívhangot. Ettől előbb menni még korai.


Egyébként gratulálok! :-)

2012. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de annyira nem merem még beleélni magam.Attól is félek nehogy méhen kívüli legyen.
2012. máj. 18. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem az, akkor ilyen tüneteid lennének:


Hüvelyi vérzés pozitív terhességi teszt ellenére.

Elmaradt menstruáció utáni barnás vérzés.

Erős, szúró alhasi fájdalom.

Napok óta tartó aluszékonyság.

Gyakori hangulatingadozás.

Húzó deréktáji fájdalom.

Végbélfájdalom.

Ájulás gyakori érzése.


Kezdj el szedni valamilyen terhesvitamint, azzal is segíted a terhességedet ebben a korai szakaszban.

2012. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 15. napon peteérés után még csak megvast.ny.hártyát és egy felritkulst látott, és nekem is 3 pozitiv tesztem volt. Nagyon megijedtem, még el is bőgtem magam a rendelőben. Aztán 1 hét múlva már megmutatta magát a babánk.

Előzőnek üzenem, hogy a méhen kivüli terhesség "tünetei" nem csak erre utalhatnak,hanem sima terhességnél is előfordulnak, mint pl nálam, csak az ájulás érzet nem volt, a többi igen. Nekem a 6.héten, amikor már szivhang is volt akkor jelentette ki a doki hogy jó helyen van. Illetve a máhen kivüli tünetei később is előjöhetnek. 6-7-8.hétben.

2012. máj. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!