Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha úgy fáj a hasam mint ha...

Ha úgy fáj a hasam mint ha meg jönne, de közbe már 3-4 napja késik ez azt jelenti, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 13:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
ez még nem jelenti azt lehet késik,tesztet csináltál?
2012. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem biztos,az még meg is jöhet,csak késve. Teszt?
2012. máj. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
jelentheti azt is de mesnit is jelenthet. nekem kesett joparszor a mensim es ugyanolyan hasfajasom volt mint mikor terhes lettem. szoval erre nem lehet alapozni. tesztelni kell.
2012. máj. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Igen, Csináltam tesztet, 3x. 2nél halvány lett a csík (elsőnél és az utolsónál) a2.-nál kicsit erősebb, de nem hinném, hogy terhes vagyok. Védekezünk mindig. Meg tényleg nem sokszor érzem ezt az érzést, de amikor érzem akkor ilyenkor mindig azt hiszem, hogy megjön. meg semmi tünetem nincs, nincs hányingerem semmi. max egy de ha jól tudom akkor aki teherbe esik az többet eszik, hát hogy is mondjam én az utoljára tegnap előtt reggel ettem. nincs étvágyam és nem is érzem, hogy éhes lennék.
2012. máj. 5. 13:09
 5/28 anonim ***** válasza:

Az hogy ilyenkor még semmi tüneted nincs az nem jelet semmit,nem mindenkinek van hányingere,meg ilyenek.

De akkor van két halvány pozitív teszted!-ez azért már jelenthet valamit.

2012. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
ha van három halvány csikod és késik és a hasadat is érzed akkor szeretnék gratulálni:) nálam is igy kezdödött és már 2 éves lesz:)
2012. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Pedig annyira örülnék ha nem lennék terhes. Fiatal vagyok még hozzá, meg ameddig a párommal nem költözünk össze addig jobb lenne ha nem lenne baba. és az összeköltözést 2013 végére tervezzük, mert ő 500+-km-re lakik tőlem. szóval nem lenne valami jó ha az apuka csak 1.5 havonta látná a Kicsit 1-2 hétre :(
2012. máj. 5. 13:14
 8/28 anonim ***** válasza:
Hát ha van halvány csíkod, akkor terhes vagy, nincs nagyon hova ragozni... Az, hogy így görcsölgetsz, teljesen normális, az első tünetek egyike. Én a 12. hétig görcsöltem, mintha meg akart volna jönni, mégis 39 hetes vagyok az első Manónkkal.
2012. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
(Arról nem is beszélve, hogy a tünetek mindenkinél mások, én a 20. hétig 4 kilót fogytam, mert semmire nem bírtam ránézni. De olyan is van, akinek nincs is semmi tünete...)
2012. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ha van 2 halvány pozid,akkor terhes vagy. Nekem is így kezdődött. Rá egy hétre lett erős pozitiv. 5 és fel hetes babas vagyok,semmi tünetek nincs. Ugyanannyit eszek,nincs hányingerem,nem kívánok semmit sem jobban,mint eddig,nem vagyok almosabb. Semmi ilyen tünetek nincs. És nekem is mindjárt megjön érzésem volt/van. A mellem a napokban kezdett el nagyon fájni,de amikor meg csak pár napja késett,akkor ha nem halvány pozi a tesztem,biztos nem hiszem el,hogy terhes vagyok.
2012. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!