Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély hogy terhes vagyok?

Van rá esély hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mercilont szedtem 3 évig,március 29-én szedtem be az utolsót.Április 30-án jött meg és Május 4-én múlt el a menstruációm. 12-én és 17-én voltam eggyütt a barátommal.Nem bennem ment el,de még visszarakta és maradt rajta ondó mind a 2-szer.Mikor csinálhatok tesztet ha nem akarom megvárni amég megjön?Mennyi rá az esély hogy terhes vagyok?

2012. máj. 18. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Akarsz gyereket vagy sem? Ha igen, tudatosan készülj rá (vitaminok pl. amivel rengeteg fejlődési rendellenességet kiküszöbölhetsz), ha meg nem, akkor védekezz. A "maszatolgatással" nem értem, mi a célotok.

Igen, amúgy lehetsz terhes, de kevesebb eséllyel, mint ha normálisan csinálnátok.

2012. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen akarok,vitaminokat meg ilyen cuccosokat nem fogok szedni..nem hiszek bennük.Régen se szedtek még is egészségesek lettünk. Tesztet mikortól csinálhatok?
2012. máj. 18. 18:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia,normál esetben is csak a nemvárt napján max elotte 1 nappal:)
2012. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2012. máj. 18. 18:45
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha gyereket akarsz, miért nem benned megy el??...

És a vitamin (folsav) igen is kell. Ez nem hit kérdése, ez bizonyított tény.

Vagy szeretnél ilyen babát:

[link]

??

2012. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Anyukám nem szedett, folsav hiány miatt a gerincem nem záródott. Ez nem hit kérdése. Ez tény. (Javaslom a spina bifida kifejezést beírni a google.-be) Hinni a templomban kell. A vitamin gyerekek százezreit, millióit menti meg az olyan élettől, ami nekem jutott.
2012. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ápolónő vagyok, és majd én eldöntöm, hogy mit szedek. Nem kell sem ijjeszgetni,sem elitélni...Naponta 10-20 babát látok akinek az anyja nem szedett semmit...és hát...ha meg félsz az ilyenektől akkor tutira bekövetkezik, csak pozitívan
2012. máj. 18. 19:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, hogy off, nem érdekel, ha jelentesz, de kimondom, bssza meg: TE NEM VAGY NORMÁLIS!
2012. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor meg főleg meglepő, hogy ápolónő létedre ilyen buta vagy, már ne is haragudj.

Senki nem mondta, hogy 100%, hogy beteg lesz a gyereked, ha nem szedsz vitamint. Csak mondjuk sokkal nagyobb az esély rá. Nem értem miért nem lehet annyit megtenni azért, hogy ne legyen nyitott gerince a gyereknek annyit, hogy eszel egy is folsavat.

Mi ártana? Semmit.

2012. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Te meg tudatlan vagy, mert ha nem tudnád ha rendesen eszel zöldségeket,májat meg ilyeneket akkor ugyan úgy beviszed a szervezetedbe a szükséges dolgokat, régen se szedtek semmit se!!!Sajnos az ilyen emberek miadt tudnak ilyen sok vackot eladni.És én is kitudom írni amit gondolok, most nagyobb ember lettem?!! Nem hiszem.
2012. máj. 18. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!