Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély-e, vagy lett...

Mennyi az esély-e, vagy lett már valaki terhes fogamzásgátló szedése mellett?

Figyelt kérdés

Én Nuvaringet (hüvelygyűrű) használok fogamzásgátlóként. Tudom, hogy pár % esély megvan e mellett is a teherbeesésre. Ha várandós lettem, akkor meg lehet tartani a magzatot ilyen esetben, ha fogamzásgátló mellett estem teherbe, vagy el kell mindenképp vetetni?

Járt már valaki így?


2012. máj. 18. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A hüvelygyűrű pearl indexe olyan 5 körül mozog, annyira azért nem rossz.

Nem kell megszakíttatnod a terhességed, ha emelett jött össze!

2012. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én fiam gyógyszer mellet fogant.
2012. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen Bear Grylls vagyok, túléltem a tablettát is XD

Sokak szerint látszik is rajtam, de az más kérdés:)

Ha már egy gyerek annyira világra akar jönni, hogy tabletta mellett megfogan, hát azt már hagyni kell, neki célja van.

Én még keresem az enyémetXD

2012. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van. Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 22. 09:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Teherbe lehet esni fogamzásgátló mellett, ha valaki nem pontosan szedi, kihagy egy/több db-ot, hasmenése volt, hányt, antibiotikumot, magas c-vitamint, egyéb befolyásoló tablettát szedett valamilyen betegségre. Ezek nélkül is biztos megesett már, de bízom benne, hogy rendszeres szedés mellett, odafigyeléssel ez nem történik meg. Nem kell elvetetni a babát ha tabi mellett fogant :]

A gyűrőnél nem tudom mi a helyzet.

2012. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!