Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Le lehet rövidíteni valamivel...

Le lehet rövidíteni valamivel a 35 napos ciklusomat?

Figyelt kérdés
Tea, vagy valami...

2012. máj. 18. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

szia, en a baratcserjet ajanlom, nekem rendbe rakta a ciklusom pedig amiota eloszor megjott soha nem volt rendszeres es 1 honapi szedes utan beallitotta, de ha babat szeretnel akkor vigyazz, hogy csak a ciklus elso feleben szedjed mert karos is lehet a magzatra, ha van kerdesed akkor szivesen valaszolok

23 L

2012. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Kösz, hogy válaszoltál! Azt szeretném kérdezni, hogy hol lehet megvenni és milyen néven kérjem? Árban mire számítsak? Terhesvitamin mellett is lehet szedni? Előre is köszi!
2012. máj. 18. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:
SZia! AZért akarod lerövidíteni, hogy biztosabban teherbe ess? Mert ha igen, akkor ajánlom a fogamzásgátlót, ami beállítja rendszeresre a menszeszed, és ha abbahagyod, a következő hónapban már teherbe is eshetsz. Nekem rendszertelen volt nagyon a ciklusom, de szedtem kb három hónapig a f.gátlót, utána abbahagytam és első próbálkozásra sikerült. Pont ma töltöttem a 14. hetet. :)
2012. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! Gratulálok! Köszi a tippet, de pont egy hónapja hagytam abba a fogigátlót. Úgyhogy nálam valószínűleg ez nem válik be! :-) Boldog babavárást kívánok Neked!
2012. máj. 19. 10:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, elso vagyok, en bioboltba vettem, Vitex fruit neven 100 darabos kapszula 400 mg-ban tartalmazza(a ceg neve : natures way). Hat nem tudom nalatok mennyibe kerul (en Erdelyben elek itt 42 lej), de szerintem olyan 3500-4000 ft. De figyelj arra, hogy nehogy valami hulyeseget adjanak amibe nem baratcserje van, mert ilyenrol is hallottam. En az elso honapba 3x1 szemet vettem be, csak ugye nekem nem a teherbeeses volt a fo cel hanem az, hogy rendszerezzem a ciklusom, te ugye babat szeretnel ezert szerintem vagy kerd ki orvos tanacsat vagy csak a ciklusod feleig szedjed.

Remelem osszejon gyorsan a babo :)

2012. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mastodynon cseppet ajánlom. Homeopátiás. A ciklus beállítására ajánlom:)

3 hónapig szabad inni. Reggel és este étkezés előtt 30 perccel 30 cseppet fél-1 deci vízbe kell csepegtetni.

K.

2012. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, lenet kipróbálom!
2012. jún. 3. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!