Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdhetem szedni a barátcser...

Elkezdhetem szedni a barátcserje kapszulát? Vissza, illetve be fogja állítani a ciklusomat hogy teherbe eshessek a második babával?

Figyelt kérdés

Ma van a ciklusom 39. napja és még nem jött meg. A terhesség sajnos kizárható. (Második babával szeretnék teherbe esni.) Kisfiam születése után 13 hónappal jött meg először a menstruációm. A ciklusaim hossza a következő volt: 35, 29, 17, 33, 29, szóval elég kiszámíthatatlan volt, de legalább mindig megjött. Most aggaszt, hogy miért nem jön már meg? Valószínű lehet sz is, hogy nincs rajtam kellő zsírszövet (a súlyom 47 kg)??? (Mikor kisfiammal teherbe estem, akkor is sovány voltam.)

A kérdésem, hogy elkezdhetem e így az igen hosszú ciklus közben szedni a barátcserje kapszulát?

Cickafark teát már iszom, illetve a palástfű teát is beszereztem! (És a súlygyarapodáson is rajta vagyok.)

Mit gondoltok, ezektől meg fog jönni magától? Nem kell rögtön orvoshoz mennem?

El vagyok keseredve.....

Köszönöm előre is a válaszokat, tapasztalatokat!


2012. febr. 25. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

szia.A szoptatás után kb fél év szokott lenni mire beáll pontosan a ciklus!

A barátcserje jó peteérés serkentésére és szerintem a ciklusodat is szépen beállítja.Nekem ez a 2.hónapom és semmi mellékhatását nem tapasztalom.Pontban 27napra megjött múlt hónapban.Remélem neked is segít majd!

2012. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia ! Köszi a gyors választ!

Milyen márkájú barátcserjét szedsz és hol vetted, ha megkérdezhetem?

2012. febr. 25. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Nekem is rendszertelen a menstruációm és szeretném én is beállítani ,babócát szeretnénk a párommal de így nem a legjobb sőt most barnás folyásom van felváltva gyenge vérzéssel,már 2 hete hébe hoba nemtudom hová tenni ,mert még ha terhes lennék akkor ezer okot tudnánk rá,de így .dokihoz csak jövőhéten megyek csütörtökön.
2012. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok.Zafirá-t vettem a gyógynövényes boltban.Nekem bevált.
2012. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem mégsem lesz most szükségem a barátcserje kapszulára.....a 40. napon pozitív lett a teszt (-:
2012. febr. 26. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj de jó! Gratulalok!!!! Én most kezdem el szedni a baratcserjet,remelem segít nekem! Sok örömet a babahoz!!!!!:)
2012. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!