Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hónap Bromocryptin szedés...

Egy hónap Bromocryptin szedés elég (hatásos) lehet?

Figyelt kérdés
Orvosom hormonvizsgálat után kissé emelkedett prolaktinszinte Bromocryptin írt fel, amit egy hónapig szedtem. Kb. 10 nap múlva kell mennem ismételt hormonvizsgálatra, de a dokim nem írt fel újabb adag gyógyszert, azt mondta majd az eredmény után meglátjuk. Nem baj hogy most nem szedem? Azt olvastam, valaki évekig szedi... Nem értem a dokimat.

2012. máj. 19. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, mivel nem vagyunk egyformák, így mindenkinél változó, hogy meddig ajánlott szedni. Nekem extrém magas volt a prolaktin szintem, amire szintén Bromo-t írtak fel, de sajnos az 1. szemtől nagyon-nagyon rosszul lettem, így nem folytathattam a szedését. Más gyógyszert kellett alkalmazni, majd 3 hónap múlva újabb vérvétel. (nekem agydaganatom volt a hipofízisben, ez okozta)

A dokid nyilván látta, hogy mennyire tér el a hormonszinted az optimálistól, ezért javasolta azt, írtál.

2012. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a doki nem nézett hormonokat. Mivel nyomásra tudtam tejet préselni a mellemből, arra írta fel nekem.
2012. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsiii, nem ide akartam. :)
2012. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!