Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » ReForm márkájú zsírégető...

ReForm márkájú zsírégető érdekelne hogy mennyire hatásos, és még azt hogy 2,3 hónap kemény diéta, gyúrás, és ReFormm szedés mellett mennyit lehet leadni kb?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Ez 95%ban a kajádtól és az edzésedtől függ!:) A ReForm csak pár %ot ad, de jó termék.:)


kezdet voltam.

2010. márc. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Krisz85 ***** válasza:
46%
én használtam, nekem feldobta a pulzusom, és remegtem tőle, nomeg a hőhullámok, diéta mellé jó, de inkább költsd kajára, sportfelszerelésre azt a pénzt amit a reformra költenél, többet ér, mint maga a reform,
2010. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

hali!

azért remegtek tőle mert sokat vettetek be belőle 1x.

ezt ki kell tapasztalni h. mennyi neked az ideális

először egy szemet majd 2öt st.


amúgy csatlakozom az előttem szólokhoz étrend kérdése a dolog. ha viszont ez rendben van akkor mehet reggel éhgyomorra és kora délután kardió előtt(v. akár gyúrás előtt is lehet) meg jöhetne egy Karnitin pl a CarniMatrix!

rem tudtam segíteni :)

2010. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Krisz85 ***** válasza:
46%
1 db tól is remegtem, majd a sportorvos közölte, hogy nem mindenkinek jó ez, feltehetően annyira fejlett még a vegeteatív idegrendszerem mint egy 5 évesnek, ugyanez igaz a keringési rendszeremre is, szóval a szerencsések közé tartozom így 25 évesen :-)
2010. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hali!

én két hete szedem a Reformot.Heti 5ször edzek,egyik nap 60 perc kardió,másik nap súlyzós edzés.Próbálok az étkezésre figyelni,bár nálam ez a kritikus pont.eddig 2,3 kiló ment le.Ajánlom figyelmedbe az Adipokill nevő - szintén Sciteches- terméket.kiváló.

Sok kitartást!

2011. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krisz85 ***** válasza:
Napi 1 db tablettát vettem be tőle reggel, és ettől is remegtem, van aki nem bírja a stimulánsokat, soha nem iszom kávét, ha iszom is valamiért tejjel még reggel, este nem bírok elaludni..........
2011. máj. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!