Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mitől lehet? Terhes lehetek...

Ez mitől lehet? Terhes lehetek? 6 napja késik.

Figyelt kérdés
2,5 hónap alatt lefogytam 12 kilót, végre jól érzem magam a bőrömben. Párommal, párszor együtt voltunk(2-3), de mindig vigyáztunk. És a kritikus napokon nem is voltunk együtt. Nem tervezünk babát, félve tesztelnék. Lehet, hogy a fogyás miatt késik csak? Van ugyan tesztem itthon, reggel vagy most este kéne tesztelnem?

2012. máj. 19. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Reggel, első pisiből.


Ha nagyon visszafogtad a kalóriamennyiséget, akkor lehet attól is.

Szerintem nekem is emiatt késett most. Egy hónapja diétázom, négy kilónál tartok és nekem is késett. 7 napot.

2012. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Annyira nem, csak kevesebbet ettem mindenből. Kenyeret nem ettem, semmi pékárut, de ugye sok szülinap volt közben, és ha arról volt szó tortát is csipegettem, meg csokit is eszegettem. Napi 3x ettem, igaz volt mikor csak napi egyszer, mert nem jutott eszembe, hogy éhes lennék, csak ritkán ettem 6 után...Szerintem az 1000-1300 kalória megvolt, de nem tudtam mérni, így ez csak becsült érték. És rengeteget ittam.
2012. máj. 19. 23:33
 3/12 anonim ***** válasza:

Hasonlóan fogtam vissza én is (1200-1300 kcal-ra), és a 37. nap reggelén félve teszteltem. Estére megjött. Nem nagyon szokott késni, azért gondoltam.

Mindenesetre szurkolok neked! ;)

2012. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnos most túlvállaltam magam pár dologgal. Nem férne bele az életembe egy baba jelenleg. Ha jönne, persze megtartanánk, ugyanakkor gyökeresen átírná az életem.

Van két kisfiam, egyetemre járok megnyertem egy Erazmus pályázatot, jövő ősztől külföldön tanulnék...Most kissé para vagyok...

Remélem megjön...

2012. máj. 19. 23:45
 5/12 A kérdező kommentje:
Az enyém sem szokott késni, átlag 28 nap, de inkább előbb jön meg 1-2 nappal, mintsem késne...Ez a furi nekem is. De semmi tünetem sincsen.
2012. máj. 19. 23:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2012. máj. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia, mikor elkezdtem én is fogyózni, nekem is késett 8 napot (mondjuk nekem nem volt okom aggódni), de lehetséges a fogyás miatt. Teszteltél amugy? HA viszont 6 napja késik, akkor azt már bármilyen teszt, a nap bármely szakában kimutatja.
2012. máj. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2012. máj. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, teszteltem. Negatív lett.:)
2012. máj. 20. 07:44
 10/12 anonim ***** válasza:
:)
2012. máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!