Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruacio 3 napja,...

Kicsilany09 kérdése:

Késik a menstruacio 3 napja, most viszont halvanypiros folyasom van. Lehetek így terhes, vagy ez a rendes menstruacio?

Figyelt kérdés

sziasztok, ha valakinek van értelmes hozzászolasa kérem a kovetkezo dologhoz:

az orvossan néztuk a peteérést, megvolt hogy melyik napon kell egyutt lennunk. késett a menzesz, már a 3dik napja, azt hittem terhes vagyok, most viszont elkezdtem halvanypirosan vérezni...a menzeszem egész eddig naprapontos volt, így hogy most ennyit késett, abban bíztam hogy terhes vagyok. valakinek valami tapasztalat? mikor érdemes tesztet venni? lehet terhesség vagy csak siman késett? :((


2012. máj. 13. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Már kimutatja a teszt.Én a helyedben már tesztelnék.Nekem is rózsaszin folyás volt a jel!
2012. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!