Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogi abbahagyása után megjött...

Kathrin01 kérdése:

Fogi abbahagyása után megjött a megvonásos, azóta 40 napja nem jött meg. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon-nagyon picit véreztem, azóta semmi. a melleim nagyobbak és a bimbó+ az udvar nagyon érékeny, fáj. más tünetem nincs. 20-án teszteltem - lett. Merjek tesztelni mégyegyszer?
2009. jún. 27. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomoritani,de ez a gyogyszer miatt is lehet,de azert tesztelj meg egyet,hogy megnyugodj! :) DRUKK
2009. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszer abbahagyása után kell egy kis idő, míg rendeződik a ciklusod, így elképzelhető, hogy azért nem jött még meg. De biztos ami biztos tesztelj újra.
2009. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mi az a megvonásos????

Mert én is abbahagytam a fogamzásgátlót és egy hete nem jött meg és fáj a cicim ugyanugy mint neked.lehetek terhes?

2009. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A megvonásos az a vérzés amikor abbahagyod a gyógyszert és megjön, de azóta várom a természetes vérzést de semmi.
2009. jún. 28. 12:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem tesztelj, az a bizti, nekem is kellene, csak el akarom kerülni a csalódást.
2009. jún. 28. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!