Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Június 15-én voltam inszemen....

Június 15-én voltam inszemen. Nagyon sokat fáj a petefészkem azota, még erős görcseim is vannak, pláne meg sex után, néha abba is kell hagynunk mert annyira szúr-szúródik valami. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Első inszem volt?


A sógórnőmnek is szokott fájni utána.Neki már 4 volt.

Nem lehet h a gyógyszer ahogy serkenti a hormontermelődésedet?

Hol csinálták?

2009. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem ne ijedj meg, ez jót is jelenthet. A terhesség is okozhat görcsöket, petefészek fájadalmat. Mikor és hol csinálták az inszemet? Leírod, mit kaptá előtte, és pontosan hanyadik napon mi történt? Nagyon köszi! (én is inszemre készülök, júliusban)
2009. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
debrecenbe csinálta dr.shápi Tamás a meddőségi szakrendelőbe.2-di volt.clostit kaptam mindkettőnél.majd gonal f-et a tüszők érésére,majd ovitrolt tüszőrepesztésre.első alkalomnál nem fájt soha így a petefészkem.lehet hogy jó jel ,csak azt olvastam az egyik oldalon hogy a méhen kívüli terhességnél vannak hasonló tünetek. nagyon félek.tesztet igaz még nem csináltam mára nem várom és még eddig semmi.inszem óta utrogesztán kúpot használok,ami segíti a megtapadást de ki is maradhat tőle a menzim.
2009. jún. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!