Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdtem Norcolutot szednimer...

Ocsiné kérdése:

Elkezdtem Norcolutot szednimert a mensim sajnos teljesen rendszertelen.2x1-et kell szednem. Holnap elfogy az adag. Mikor várható menstruáció? Norcolut mellett van esély teherbe esni?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam a Clostilbegytről. Következő hónapban lehet nekem is felírja az orvosom? Férjemmel nagyon szeretnénk babát.
2012. máj. 21. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
PCOS vagyok és a dokim folyton Norcoluttal tömött. Azon túl, hogy _mesterségesen_ vérzést idéz elő, peteérést nem fog indukálni. Nekem nem segített semmit. Az okokat keresd! Nem tudom, mire kaptad, de ez nem megoldás semmire. Ez csak egy mesterséges megvonásos vérzést csinál.
2012. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!