Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől vastagodhat meg a...

Mitől vastagodhat meg a méh-nyálkahártya? Már nagyon szeretnénk babát,7 évig szedtem a fogamzásgátlót, és soha nem is szüneteltettem. Ez okozhat gondot?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A méhnyálkahártya a menstruációs ciklus során megvastagszik és felkészül az esetleges megtermékenyülésre. nem hiszem hogy gondot okozna hogy 7 évig szedted, de viszont kell egy kis idő amíg kiürül a szervezetedből.
2012. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én valahol azt olvastam, hogy a hosszú ideig szedett fogi gátló bizony nagyon elvékonyítja a méh nyálkahártyát. És nem pedig a kiürülése miatt kell várni, hanem, hogy helyrejöjjön a méh és önállóan beinduljanak a hormonok, amiket eddig a fogi gátló irányított.

Szedj e-vitamint, az vastagítja a méh nyálkahártyát és a párod is szedheti, serkenti a spermiumokat.

2012. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!