Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon kétségbe vagyok esve....

Nagyon kétségbe vagyok esve. Ez év február óta próbálkozunk a párommal, de még nincs baba. Előtte 8 évi szedtem Regulon nevű fogamzásgátlót. Lehet valami bajom? Miért nem estem eddig teherbe?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Február óta, az nem sok idő. Ne idegeskedj és sikerülni fog!
2012. máj. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert 8 évig szedted a gyógyszert.


Semmi bajod nincsen, csak még nem jött össze. Mi 1,5 évet probálkoztunk a gyógyszer utá, mire sikerült. Haár nem minden áron, csak sexeltünk mást nem csináltunk.

Lányom után nem szedtem a gyógyszert, így 3 hónap próbálkozás után teherbe estem.

2012. máj. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha február óta próbálkoztok, az azt jelenti, hogy eddig 3 vagy max. 4 alkalmad volt, hogy teherbe ess! Emiatt nem kell kétségbe esni! Nagyon nem! Én 10 évig szedtem fogamzásgátlót és annyira bekavart, hogy 2,5 évig próbálkoztunk, míg összejött a Lányunk! Már minden vizsgálatot végigjártunk, nem volt könnyű, de végül spontán összejött, amikor már úgy voltam vele, hogy akkor hagyjuk az egészet egy darabig!

Nem feltétlenül csak a fogamzásgátló a bűnös, hanem az, hogy már most iszonyatosan görcsölsz az egészen! Így nem is fog összejönni! És ez nem szemrehányás, ez tapasztalat! Szeressétek egymást, de ne minden pillanatban azon morfondírozz, hogy gyereket szeretnél. És ha jövő ilyenkor sincs még baba, akkor menjetek orvoshoz kivizsgálásra! Csak ügyesen!

2012. máj. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én fogamzásgátló szedése nélkül is 9 hónapi próbálkozás után estem teherbe.

A másik dolog amit én elszoktam mondani a gyermekre vágyó pároknak,hogy van egy hormon férfi és női testben egyaránt,ami nagyban felelős a meddőségért.Ezt a hormont a stressz "aktiválja".Szoptatós anyáknál a legmagasabb az értéke.Ha nem idegeskedsz,nyugodtan éled az életed ennek a hormonnak az értéke alacsony marad és nagyobb esélyel eshetel teherbe.Gondolom ismered a mondást(ha gyereket akarsz,ne stresszelj rá),hát innen ered.

Tehát nyugi és minden rendben lesz.:)

2012. máj. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
December óta próbálkoztunk, most vagyok 6 hetes! :) Még csak most múlt el február, kitartás! :)
2012. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe! Mi 5 és fél éve próbálkozunk sikertelenül és még csak 2 hónapja derült ki, hogy mi a baj. Mi akik több éve próbálkozunk tudjuk mit érzel, de nem szabad feladni! Tudom milyen nehéz!
2012. máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt a fogamzás gátlót szedtem és terhes lettem pedig jól szedtem tudom ez nagyon ritka de pont vele történt pedig még nem vagyok kész egy babára. :/De Te ne stresszelj csak nyugi enged el magad mikor együtt vagytok és csak élvezd lesz ami lesz alapon szerintem próbálkozzatok még vagy fél évig aztán meny el orvoshoz :) KITARTÁS!!! 19/L
2012. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Erus76 ***** válasza:
Január óta próbálkoztunk mi is, most vagyok én is 6 hetes terhes. :-) Ne csüggedj, kitartás és nem szabad rágörcsölni! :-)
2012. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lajos 001 ***** válasza:
LEHET HOGY EZ NEM A TE NAPOD VOLT BARÁTNŐM 8 ÉVIG NEM SZEDETT SEMMIT NEM LETT BABA KÜLÖN MENTÜNK RÁ 1ÉVRE MEGSZÜLETETT A LÁNYOM MAJD A FIAM A LEÁNYZÓNAK AZÓTA SZÜLETETT 2 LÁNYA TERMÉSZETESSEN MÁSTÓL JA JELENLEGI PÁROM MAJD 10ÉVIG SZEDETT GYÓGYSZERT MI ATANULSÁG SZÜRD LE MAGAD SOK SIKERT KÍVÁNOK NEKTEK
2013. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!