Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes előbb elkezdeni...

Érdemes előbb elkezdeni terhesvitamint szedni? Mennyi idővel a tervezett teherbeesés előtt? Mit?

Figyelt kérdés
1.babánál szedtem Elevitet. Ezért vagy nem ezért 4 kgval született, én kicsattantam az energiától végig, tökéletes volt a vérképem,de híztam 20 kg-ot és császározni kellett mert nem fért ki a babó feje:) Szerintetek ezt szedjem, vagy mást?
2012. máj. 21. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Czeizel doktor szerint 3 hónappal előtte érdemes feltölteni a raktárakat. A terhesség harmadik harmadában már felesleges szedni. Ezzel megelőzhető az óriásbébi, amit tapasztaltál.
2012. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell túlzásba vinni a terhes vitamint.Az elején szedjed mikor rágyurtok a témára, és ha megfogant a kicsi akkor még min.3hónapig!Szerintem...De közbe sok gyümölcs és más egyébb ami ilyenkor kell.
2012. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Én semmit nem szedtem,természetesen szültem.Szerintem nem érdemes beleavatkozni a természet rendjébe.A terhesvitamin jó üzlet.
2012. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. máj. 21. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem szedtem semmit,mégis 4 kg lett a lányom.Rengeteg gyümölcsöt ettem(nyáron volt a terhességem nagy része).A vérképem sem kívánta meg a plussz vitamint.

Szerintem ha rendesen táplálkozol és a vérvételek nem kívánják meg,szerintem semmit ne szedj.

Egyedül folsavat szedtem talán C vitaminnal és a 30.héttől magnéziumot,mert néha görcsölt a lábam és keményedett a hasam.

Kérdezd meg az orvosod.Nekem nem javasolta a terhesvitaminokat,ha nem muszáj.

Ja,12 kg híztam és nem vizesedtem/a sok g.dinnye lehet segített:-)/

2012. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdemes feltölteni a vitaminkészleteket előtte, akármikor elkezdheted. Előző babánál abbahagytam a 3.hónap után 3100-al született, másodikkal is max a 3. hónapig szedem majd, utána sok zöldség, sok gyümölcs, nekünk ez vált be.
2012. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy előtte már hónapokkal szedni kell valamit, hogy feltöltsd a szervezeted raktárait. Viszont én úgy félidőtályt abbahagynám, akkor már elég csak a rengeteg zöldség -gyümölcs. Sőt, másik vitamint próbálnék ki. Én most Gravidát szedek, de ahogy elfogy, a Hipp Natal vitaminra váltok, Sokkal természetesebb, nézz utánna, érdemes. Mielőbbi zebrásodást mindannyiunknak:)
2012. máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)))))))))))))
2012. máj. 22. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!