Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy valami más?

Terhesség vagy valami más?

Figyelt kérdés
A párommal szeretnénk kisbabát!a peteérésem napján voltam nőgyógyásznál,és mindent rendben talált.Aznap együtt is voltunk a párommal.múthét csütörtökön lett volna esedékes a menszeszem.aznap eléggé görcsöltem,és úgy voltam vele,h megint nem sikerült,mert én az 5 napból négyen görcsölök.de semmi nem történt,másnap megint görcsöltem,de nem egyfolytában,és közel sem annyira amennyire szoktam!csináltam egy 25-s tesztet de negatív lett!majd másnap megint egyet de az is negatív lett!azóta is érzékeny a mellem,és szédülök.és most nem tudom,h mi van.létezne,h 2 nap késés után nem mutatja ki a 25-s teszt?ma már 5 napja késik.próbáljak még egy tesztet vagy már értelmetlen??előre is köszönöm az értelmes válaszokat!:)

2012. máj. 22. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze, tesztelj, akár naponta, kétnaponta. Ha pedig nem jön meg 2 hét múlva sem, akkor menj dokihoz, ha pozitív, ha negatív.
2012. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kedves első; szívemből szóltál!

A 25-ös tesztek van hogy ennyivel később mutatják ki, ne aggódj! Örülj hogy nem jött meg, az az első jel!:)

2012. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj nyugottan, max. 2 naponta. Ezek a tunetek lehetnek csak a szervezeted alkotásai, de lehetnek baba miatt is. Szurkolok, hogy baba legyen, te meg majd írd meg mi a helyzet!

Dokihoz meg menj tényleg akkor is ha bár nem jôn meg, de mégis negatívat mutat a teszt.

8 hetes km.

2012. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!!nagyon aranyosak vagytok!!ma veszek tesztet!!!reménykedem!!:)
2012. máj. 22. 12:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Sajnos egynémelyik teszt elég megbízhatatlan :S Bnőm nem szeretett volna babát, volt 1 rossz érzése, és csinált tesztet (3at 1 hét alatt) mind negatív lett, majd megjött neki, tehát megnyugodott. 8 hónap múlva megszült :) És ugyanígy járt a 2. babájával is :) Én szorítok neked!
2012. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy hét alatt csinált 3 tesztet, ami negatívat mutatott, az még nem jelent semmit, sok nőnek csak a mensi elmaradása után akár 2 héttel mutat pozitív eredményt. Valószínűleg, ha a barátnőd a mensi után csinált volna + lett volna.
2012. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Késett neki, és azért csinálta meg a tesztet. A második babánál meg ugyanúgy negatív volt a teszt, de elment dokihoz a menses miatt, és a doki megállapította, h terhes... :/
2012. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De az elsőnél végigmenstruált vagy csak az első hónapban?
2012. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az első babánál 3 hónapig megvolt neki. Mindegy, bonyolult :) A lényeg, h reméljük, h a kérdezőnek összejött a baba :)
2012. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Ha mész tesztet venni azt javaslom, hogy qupido-t vegyél. Ez 10-es érzékenységű, hátha az már kimutatja. :)

Én szurkolok neked.

25/N

2012. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!