Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe szakértők és LH teszt...

Hőgörbe szakértők és LH teszt szakértők, mondjátok meg volt az ovulációm?

Figyelt kérdés

A doki szerint hétfő hajnalban várható (volt) az ovum. Én is így éreztem, nagyon fájt a bal petefészkem hétfő hajnali 1-kor. A párommal hajnali 4-kor együtt voltunk. Az ovu tesztemen a két csík vasárnap délután egyforma volt és vasárnap reggel lent volt a hőm. Ezért gondoltam, hogy valósban hétfő hajnalban lesz az ovulációm.


Tehát együtt is voltunk, reggelre a hőm feljebb ment, de tegnap délután csináltam egy LH tesztet és erősebb lett a 2. csík a kontroll csíknál. Tehát igazán tegnap lett 100% pozitív. DE akkor a hőmnek nem inkább le kellett volna esnie ma reggelre?

Nem esett le, hanem maradt ugyan az, mint a tegnapi. DE már tök zárt a méhszájam, és már nem fáj a petefészkem. Már nincs ovus fájdalmam.


Szerintetek most akkor meg volt az ovulációm, vagy nem?

Nem értem már az egészet!!!!!!

Mi van, ha meg volt az ovulációm csak éppen a petesejt nem tudott kiszabadulni a tüszőből?

Olyankor nem megy fel a hő rendesen?


Ki tudna valamit mondani a görbémre és az esetemre????

MA ESTE AKCIÓZNI FOGUNK, AZ BIZTOS! esély van még a babára szerintetek?????????


[link]


[link]


2012. máj. 22. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ma van, hőleesés csak pár óráig tart, nehéz elcsípni
2012. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

akkor a ma esti akciózás jó lesz még???

Szerinted ma délután már nem lesz pozitív az ovu tesztem????

2012. máj. 22. 13:33
 3/10 anonim ***** válasza:

szinte biztos vagyok benne. :) az az érdekes, hogy a görbe alapján a dokinak lenne igaza, a teszt alapján meg a mai ovu a valószínűbb. de mindegy is, hiszen nem szalasztottatok el alkalmat. :)


Hú de izgi, számolj be mindenképp. Ne a ma estéről, hanem, majd pár hét múlva :)

2012. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

még valami: én már az előtte lévőt is +nak venném. amikor összejött a kisfiúnk, akkor csak egy napig volt ilyen az lh tesztem, előtte és utána egyértelmű negatív volt.

mondjuk ez itt most nem annyira érdekes, csak hátha valaki van hasonló cipőben, neki hasznos lehet

2012. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Drukkolj kérlek, ez az utolsó esélyem, mert ha ez a hónap nem jön össze, akkor jön az inszemináció, amit nem szeretnék mert nagyon-nagyon félek tőle. Jobb lenne, ha csoda történne és összejönne. Bár már 7 éve próbáljuk...


Ha holnap még feljebb megy a hőm, akkor biztos tényleg ma volt az ovum. DE miért érzem azt, hogy már megvolt hétfőn???? A teszt végül is vasárnap is pozitív volt.

Kíváncsi vagyok, hogy délután milyen lesz

2012. máj. 22. 13:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Eddig mit mondanak az orvosok? Nálad, vagy a párodnál találtak valamilyen okot, ami megmagyarázná, hogy eddig nem sikerült? Ez a ciklusod, amennyi eddig látszik belőle, az nagyon szépen alakul.
2012. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nálam minden jó, az előző házasságomból már van egy 17 és 11 éves gyermekem, de a mostani párommal nem jön össze.


Neki nagyon kevés és nagyon lassú a spermája

2012. máj. 22. 14:45
 8/10 Adri08 ***** válasza:
szia! nem akarok okoskodni,de sokat olvastam a maca vibe kapszuláról ami sokaknak segített...lassú és kevés spermaszám miatt...sztem próbálja ki a férjed! rem segítettem...sok sikert!
2012. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mostani görbe alapján is úgy tűnik, hogy valóban a férjednél kell egy kis "támogatás". Ne keseredj el, ha az inszeminációig juttok, lehet, hogy pont az lesz a megoldás és akkor egyből összejön. Fel a fejjel :)
2012. máj. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nézd, szerintem volt tüszőrepedésem :)

Tegnap még rádolgoztunk, csak már annak ellenére, hogy pozitív volt délután az LH teszt, már a méhszájam tök zárt volt és nem volt tojásfehérjés a nyákom.....


Annyira bízom a csodában....

[link]

2012. máj. 23. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!