Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma mertem a homersekletemet...

Ma mertem a homersekletemet delutan 5-orakor de digitalis homerovel akkor 36.5-volt, most mielott lefekudtem megint megmertem kb. ket percig mertem eggy kicsit meg tartottam a besipolas utan nyelvalatt, es 36.9c-fokot mutatott! Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne délután mérd a hődet hanem reggel felkelés előtt.

Délután mindig mást fogsz mérni attól függően hogy mennyit mozogsz előtte.

2008. ápr. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Osztom az előző válaszoló véleményét! Reggel felkellés előtt mérd a hődet! Mindig ugyanabban az időben és lehetőleg ugyanazzal a hőmérővel- lehetőleg higanyossal! Minden nap jegyezd fel, legjobb egy koordináta rendszer szerűségben! Nagyon jól ki tudsz majd rajta igazodni, ha már lesz egy teljes ciklusod levezetve! Ja és mindig egy helyen mérd! Ez is nagyon fontos! Én hüvelyben mérem! Sok sikert és jó méregetést! Remélem segítettem!
2008. ápr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Gondolj arra, hogy amig ezzzel kinlódsz csinálhatnál valami mást is apával....az előttem szóknak teljesen igazuk van.Ezzel nem mész semmire.
2008. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!