Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az egyik ismerősöm állítò...

Az egyik ismerősöm állítòlag petevezeték átjárhatóságin volt, de ahogy itt olvasom ez nem az volt. Neki kívülről szúrtak a petefészkénél, és a köldökénél is szúrták. Ez is az lehetett? Még ilyenről nem hallottam. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább laparoszkópiának tűnik.

[link]

2012. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly szeptemberben volt ájárhatóságim (hsg). Akkor nekem röntgenes volt.

Decemberben volt egy laparoszkópos műtétem (ismerősödnek is ez volt) csak nekem pco miatt. De megcsinálták még egyszer a hsg-t is. És akkor volt a jobb oldali petefészkemnék egy cső kivezetve és azon kresztül tisztult és jött ki az a kék kontrasztanyag. Ezt másnap vették ki. Ezzel a laparoszkópos műtéttel több mindent is megnézek. pl.hogy nincs-e összenövés, vagy valami más gond.

2012. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:))
2012. máj. 23. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Átjárhatósági volt, csak laparoszkópiával csinálták. Nekem a méhen kívüli terhességemet kellett eltávolítani a petevezetékemből és ugyan így a köldökömön és a petefészkeim körül (mindkét oldalamon) mentek be a laparoszkóppal.
2012. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!