Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » érdemes kaáliba menni peteveze...

érdemes kaáliba menni petevezeték-átjárhatósági vizsgálat nélkül? Nem beültetésre mennék, hanem a hormonjaim rendezésére

Figyelt kérdés
mert sajna a nőgyógyászok fél vállról veszik.
2012. máj. 11. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem endokrinológushoz menj!!! Ő ért a hormonokhoz!!!


Én 6 évig vártam a babára, minden bajom volt, nőgyógyász szerint oké, minden rendben, közben meg véletlen (a netről) derült ki hogy a pajzsmirigy eredményem (tsh) nem jó.

A nőgyógyász szerint az eredmény jó, határértéken belül van. Az endokrinológus szerint meg NEM jó, és adott rá gyógyszert. Három hónap múlva babás lettem. :)


Azt nem tudom, hogy a Kaáliba van-e külön nőgyógyászati rendelés, de ha igen, akkor próbáld meg ott, hátha. De szerintem ott is találsz egy jó endokrinológust!

2012. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy voltam endokrinológusnál, s azt mondta, hogy a 2,5-ös tsh jó! és nem kezel vele! közben olvasom, hogy ez magasnak számít. sajna győrben nincs más endokrinológus (ő az egyetlen magán és a kórházban is).
2012. máj. 11. 16:44
 3/13 anonim ***** válasza:

Basszus. A babához 2alatt kell lenni, de gondolom ezt már te is tudod. EGy szem endokrinológus van nálatok? Környéken valahol magán??? Én 90km-ert utazom oda-vissza a dokimhoz, mert sajna nálunk nincs magán, az sztk-s meg több hónap várólista...

Nincs véletlen a környéken egy egészsgécentrum vagy hasolnó? Szerintem nézz szét jól a neten is, én is ott találtam meg az enyémet. :) (Kecskemét)

2012. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

győri vagyok. ez a legnagyobb város a környéken :/

az egészségcentrumban is ugyanaz az orvos rendel :/

2012. máj. 11. 17:04
 5/13 anonim ***** válasza:

Tatabánya:

[link]


Most hirtelen.....


Kaáli van Győrben, vagy Pestre mentél volna?

2012. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
győrben van kaáli
2012. máj. 11. 17:09
 7/13 A kérdező kommentje:

és szerinted, ha más orvoshoz mennék, ő adna gyógyszert a tsh-ra?

én mikor a győri endodokihoz mentem, akkor is tutibiztos voltam benne, hogy kapok gyógyszert, de semmi.

most elmegyek tatabányára, aztán ha ő is lepattint, én tutira kikészülök. nem értem, hogy mindenhol azt olvasni, hogy 2 alatt kell lennie, erre hiába megyek utána, se a nőgyógyász, se az endodoki nem tartja rossznak az eredményt, s nem hajlandóak kezelni :(

2012. máj. 11. 17:11
 8/13 anonim ***** válasza:

Sajnálak hallod....:( A Kaáliba nálatok ugyanaz az endokrinológus mint akinél voltál??? Ott is kéne lenni Addig menj amíg nem hoznak rendbe, amíg nem kapsz rá gyógyszert!

Sok hülye orvos miatt éveket pocsékoltam el! :(


Szerintem nőgyógyász nem adhat tsh-ra, csak az endodoki, plusz ha lesz erről papírod, akkor utána már a háziorvosod is kiírja!!


Szorítok! Ne add fel!!!!

2012. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem tudok semmit a kaáliról. fogalmam sincs, kik az orvosok. 2 orvosról tudok, ők foglalkoznak a betegekkel. hogy van-e külön endokrinológus? nem is tudom
2012. máj. 11. 17:21
 10/13 A kérdező kommentje:
neked mennyi volt a TSH-d, amire azt mondta a doki, hogy nem jó?
2012. máj. 11. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!