Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam 3 terhességi tesztet...

Csináltam 3 terhességi tesztet 2 (kisebb papírjellegű) negatív lett, a 3 műanyag borításún a negatív jelzés vastag volt, de megjelent mellette egy vékony csík is LEHETEK TERHES?

Figyelt kérdés
Sziasztok 15éves lány vagyok NEM AKAROK teherbe esni a menstruációm 4napja késik sose állt be rendesen de most ngyon ideges vagyok SEGÍTSETEK KÉRLEK! Ugye nem vagyok terhes? Mindig védekeztünk a barátommal semmi baj nem volt de a 3. teszt és a menstruációm késése nagyon megrémít. Válaszotokat előre nagyon köszönöm.

2012. máj. 23. 17:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
47%
tegyél fel képet a tesztekről,és majd megmondjuk,de miért nem védekeztek?
2012. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
mindig védekeztünk és nem volt semmi probléma.
2012. máj. 23. 17:12
 3/36 anonim ***** válasza:

kéne fotó a tesztekről, hátha csak lefolyt és szellemcsíkos az amelyik pozitívnak tűnik

hogy védekeztek? gyógyszert szedsz?

2012. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj még egy tesztet,ha azon is ott a 2 csík akkor baba van.De tényleg feltehetnéd a képet a tesztedről.Tudod hogyan kell?
2012. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Kezdő vagyok az oldalon nem tudom hogyan kell képet küldeni. gyógyszert nem szedek de óvszerrel minden egyes alkalommal védekeztünk és utána mindig megnéztük hogy történt-e valami baj de semmi. Nem szakadt ki az óvszer meg semmi ilyesmi nem történt.
2012. máj. 23. 17:19
 6/36 A kérdező kommentje:
[link] erre a linkre felraktam egy képet a tesztről, amin 2 csík volt. nem tudom mennyire látszik de ott van az elsőnél egy sokkal vékonyabb csík. nem tudom mit csináljak nagyon aggódok.
2012. máj. 23. 17:26
 7/36 anonim ***** válasza:
Hát ez pozitív.
2012. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
De héj, te lány, ez LH teszt, nem terhességi...
2012. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
46%

Halvány második csíkot látok!

Max ismételd meg még egyszer,és ha az is 2 csíkos lesz akkor irány a doki!

2012. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Hát én ezt pozitívnak látom. De nem sok pozitív tesztet láttam eddig.
2012. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!