Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkeztünk a párommal...

Szeretkeztünk a párommal elélvezett belém csináltam 1 tesztet negatív lett következő nap gyenge barnás rózsaszínes folyásom volt azóta semmi most a 30 napnál tartok fájdogál a hasam és a derekam de még nem jött meg lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Általában 28-29 nap környékén megszokott jönni
2012. máj. 23. 09:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad,hogy mikor teszteltél,de én a helyedben megismételném a tesztet,mostmár ki kell mutatnia ha baba van és igen a leírtak alapján lehetsz terhes,de majd a teszt megmondja!
2012. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Múlthéten csütörtökön csináltam reggel első vizeletből.
2012. máj. 23. 09:13
 3/14 anonim ***** válasza:

Mikor volt meg a mensid?Mikor voltatok együtt és mikor csináltad a tesztet?

A rózsaszín folyás lehetett peteérés,de beágyazódás is!

Csinálj mindenképp egy tesztet!

2012. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A párommal pont időben voltunk együtt ha jól számoltam 13 napon voltunk együtt a ciklusom 28-29 napos
2012. máj. 23. 09:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet holnap reggel!Az már biztosat fog mutatni!
2012. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem menzesz lesz belőle. Nekem is ez szokott lenni. Mivel nagyon szeretnék babát igy minden apró jelet annak tudok be. Tehát a derék fájás, és a hasad...is utalhat menzeszre.

De a rózsaszínes folyást ilyenkor...szorítok hogy baba legyen! Majd írj mi lett...

2012. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
MA reggel első vizeletből csináltam 1 tesztet pozitiv két csíkos
2012. máj. 24. 08:04
 8/14 anonim ***** válasza:

Hűűű!Az szuper!Gratulálok!!! :)

Első voltam!

2012. máj. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez szerinted tuti?????
2012. máj. 24. 08:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok! Miután kiírtam a választ, utána olvastam és értelmeztem a kérdést, azt hittem hogy 28-29-re nem várod, azért válaszoltam azt amit, utána leesett, de gondoltam megvárom hogy mi történt! És nagyon gratulálok, szinte irigykedve olvasom az ilyeneket, mert én is nagyon szeretnék babát, de sajnos nem jön össze már egy éve :( 1,5-2 éve majdnem meddőnek mondtak mert nagyon vékony voltam, azóta új kapcsolatom van, és sikerült összeszednem magam és egy év alatt jó 10kg felszedtem, de akkor is bennem van hogy mi van ha nem lehet babám...és kicsit elszomorít hogy minden hónapban megjön, pedig a párommal nem vesztegetjük az időt...remélem én is megoszthatom veletek nem sokára a pozitív tesztemet! Jó babavárást, sok boldogságot nektek, vigyázz magadra és a kis pocaklakóra :)
2012. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!