Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utan 16 nappal ti mar...

Aktus utan 16 nappal ti mar mernetek 25-os tesztet csinalni?

Figyelt kérdés
Tegnap ota faj a torkom, vettem strepsilst, de az van beleirva, hogy ha gyanu van a terhessegre, vagy terhes vagy, nem szabad bevenni. Vasarnapra nem varom, bar nem hiszem hogy babas lennek, de szerintetek mar kaphatok valos eredmenyt? Csak 25-os teszt van itthon, szerintetek most megcsinalhatom?

2012. máj. 23. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem megcsinálhatod a tesztet, de ha a gyógyszert be is veszed és esetleg terhes vagy ilyen korán nem lesz semmi baja a babának, mivel még nincs magzat.
2012. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak az az egy aktus volt, illetve az volt az utolsó, akkor már elég idő eltelt ahhoz, hogy a valóságot mutassa. Bár akkor ahhoz eléggé korai peteérés kellett.
2012. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az volt az egyetlen, amibol osszejohetett. Nem tudom, vagyis most nem figyeltem, mikor volt peteeresem, ezert veszem a lehetosegek koze, hogy baba is lehet. De szerintem kicsi az esely ra, bar nagyon orulnenk neki.

Ha azt mondjatok, meg tul korai a terhesseg, hogy ha esetleg baba van, artson neki, akkor szerintem csak beveszem a gyogyszert, teszttel meg varok az elmaradt mensiig.

Koszonom a valaszokat, megy a zold kezecske!

2012. máj. 23. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csináld meg, és írd meg mi lett!

Megy a drukk!!

25hkm

2012. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha összejött a baba, akkor mutatnia kell. Nekem aktus után a 14. napon lett nagyon halvány pozi úgy, hogy az már az elmaradt menzi 2. napja volt. Ha vasárnapra nem várod, akkor viszont elég korán voltatok együtt, de sosem lehet tudni. :) A gyógyszer amúgy szerintem sem árt, ha baba van. Hiszen elvileg még nem is számíthatsz rá. :) Nagyon drukkolok én is neked!
2012. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat, aranyosak vagytok! :) Lehet hogy ma delutan megcsinalom, de szerintem elmegyek venni egy 10-est is, csak a bolt ahol azt tudok venni messzebb van, de meglatom hogy lesz idom. ha megcsinaltam irok! Bar mondom szerintem negativ lesz mert nagyon koran voltunk egyutt, meg ahhoz kepest hogy vasarnap kene megjonie, meg ez mar a 17. nap, semmi tunetem nincs az eg vilagon. meg mellfeszules sem. pedig ilyenkor mar lenni szokott. mindenesetre a megfazasom szepen elojott, alig birtam kikelni az agybol....

na majd irok, hogy mi az eredmeny!

2012. máj. 24. 09:45
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok csajok!megcsinaltam, negativ lett, mint ahogy gondoltam :( Azert koszi mindenkinek!
2012. máj. 24. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!