Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes vagyok? Mentruáci...

Lehet terhes vagyok? Mentruáció előtt kb.2 nappal fáj a hasam, néha jobban néha kevésbé.

Figyelt kérdés
A legutóbbi alkalommal enyhe fájdalom volt.Most még a hasam sem fáj.Van barátom és redszeresen szeretkezünk de csak úgy védekezünk hogy mielőtt elmenne kiveszi.Szóval nem élvezett belém de attól még terhes lehetek.A hasamnak már kellene fájnia de még semmi jele.Szerintetek mit tehetek várjak még néhány napot vagy mit tegyek.Szeretnénk gyereket vállalni csak még várnánk hogy boztos jövője legyen a picinek.Mit tanácsoltok?
2012. máj. 21. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
most akkor fáj a hasad vagy sem? Két mondatod üti egymást. Egyébként a megszakítás nem védekezés, lehetsz terhes. Ha nem jön meg, lehet tesztelni.
2012. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy dönts felelősségteljesen és ha nem akarsz gyereket, védekezz. Ez enynire egyszerű. Amit ti csináltok, az nem védekezés. 3 az 1hez az esélye, hogy bejön! Ha most nem tudod eltartani,a kkor meg minek szórakozol egy másik ember életével? Ha meg el tudod, és akarod is, akkor miért nem csinálod rendesen? A gyerekhez fel kell nőni agyilag is, nem csak testileg és anyagilag!
2012. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Eltudnánk tartani nem ez a gond hanem hogy fiatalok vagyunk mind a ketten.
2012. máj. 21. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!