Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan tea féleség például...

Van olyan tea féleség például ami ösztönözné a szervezetet hogy, esetleg több pete érjen be egyszerre?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy, egy kicsit több esélyt adni a babának.

Ha netán több érne be (mondjuk 2-3) abból egy csak megmaradhatna. (Vagy netán ikrek? :)))

Létezik ilyen tea pl vagy egyéb ......?

Köszönöm a válaszokat előre is.


2012. máj. 24. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A cickafark teára mondják ezt, menzesz első napjától a peteérésig kell szedni. Peteérést után pedig palástfűteát javasolnak, ami a beágyazódást segíti. De hónapok alatt fejti ki hatásukat. (én még nem próbáltam egyiket sem)

A doki viszont simán tud adni peteérés vagy tüszőrepedést elősegítő szereket, persze megfelelő vizsgálatok után. Azok tutira hatnak.

2012. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Nekem már van 2 babám.

Az első olyan kétségek között derült ki.

A barátom aki azóta a férjem éppen hogy, együtt voltunk és a 4 hónapban rá is találtak a babaára.

Én meddőségi központba jártam hogy, vizsgáljanak ki.

Nem szedtem fogamzáásgátlót meg semmit és úgy sem lett babám az elöző páromtól.

Így önszorgalomból jelentkeztem oda.Pont ekkor kaptam gyógyszert mint amikor a férjemmel ismerkedtem meg.

A doki sem tudta megmondani melyik hozta a sikert.

A második gyerekem terve született első probálkozásbó.

Őt 3 évig ciciztettem. De a harmadik babát sehogyan sem tudjuk összehozni.

Mindjárt 3 éve lesz hogy, próbálkozunk rajta és semmi.

Gondoltam ideje újra felkeresni egy dokit hátha valami nem jó.

De most sokat olvasgattam itt mindenféléről és gondoltam akkor nem gyógyszer hanem valami természetes.

A két teafűről is olvastam itt és sokaknak az első hónapban szerencsét hozott.

Szerinted ha így elmondom a dolgaim a nődokinak kiírja Nem tudom felírná e a doki ezt a closti gyógyszert pl az elmondásaim alapján ?

Na ezt nem valami jól fogalmaztam meg:(

Előre is köszönöm a válaszod. :)

2012. máj. 24. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismét első vagyok.

A gyógyteátak simán meg tudod venni magad is, csak bemész a gyógyszertárba vagy bioboltba és kérsz. De ciklus elejétől kezd el inni (tehát ha már elkezdődött a ciklusod akkor várd meg a következőt).

Viszont gyógyszert ne irass fel a dokival csak így elmondás alapján (amelyik doki megteszi az nem korrekt), mert csak össze-vissza bezavarod a tested anélkül, hogy tudnád tényleg szükséges-e.

Szerintem ki kellene vizsgáltatnod magad, ha nem tudsz már tovább várni. Annyi féle gond lehet a megtermékenyüléssel, hogy el sem tudod képzelni... ezért tényleg csak ezt tudom tanácsolni őszintén.

Sok sikert!

2012. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!