Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy tavalyi...

Miért van az, hogy tavalyi missed abortion után csak a jobb oldali petefészkemből jön pete? Csak azon az oldalon érzek szúrkálást.

Figyelt kérdés
Amikor tavaly összejött a baba, akkor a bal oldali petefészkemből jött a pete.
2012. márc. 29. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem attól, hogy csak az egyik oldalon érzed a szurkát, nem biztos, hogy csak azon az oldalon van peteérésed.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem meg mindig kizárólag a bal oldalon fáj. Kezdetben sosem éreztem, de aztán 4 évig fogamzásgátlót szedtem, és mióta abbahagytam azóta érzem a peteérést minden hónapban, de csak bal oldalt. Azóta szültem is, és megmaradt az ovus érzés, de szintén maradt a bal. Szerintem nincs jelentősége, hogy melyik oldalról jön. Akkor esetleg lenne, ha csak minden 2. hónapban lenne így peteérés, de ha minden hónapban ott van, az nem gond, nem változtat a teherbeesési esélyeken.
2012. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2012. márc. 29. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!