Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mindjárt megjön érzést...

A mindjárt megjön érzést szoktátok terhes tünetnek írni?

Figyelt kérdés
Ebbe mi tartozik,a petefészek szúrka? Vagy a méhhúzódás? A combban érezhető fájdalom? Ami a legjobban érdekel,hogy ugyanúgy görcsöl a hasatok,csak nem jön meg,és utána pozitív a teszt?
2012. máj. 24. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Átlagosan ez a legelső tünetek közé sorolható.Sőt aki már 8-9 hetes terhes a következő havi menstruáció idején is tapasztalja ezt az érzést.

2012. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ide írok de pont nekem is ilyesmi panaszom van. Nekem is görcsölős mensi szerű görcseim vannak és meg akar jönni de ez nem érzés. De nekem még nem kéne meg jönnie van még pár napja . A mi legutóbb volt az egy kicsit furi volt mert nem úgy jött meg mint általában ezt még hozzá teszem.
2012. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia 1-es! Igen,pont ezért kérdeztem,mert ugye ez nem is terhes tünet igazából,csak a testünk a megszokott időben jelez,hogy mensi idő van,még akkor is,ha már a baba beágyazódott! Köszönöm a segítséget! Nekem holnap kellene megjönnie,ha a leghosszabb ciklusom 29 nap volt,és ma van a 29. nap,tehát holnap fog jönni! :( Ma felugrott a hőm 36,9-re,és ugyanez volt előzőbe is,és másnap 36,7 és meg is jött! :( Hát most várom a reggeli hőmérést...
2012. máj. 25. 08:28
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


A görbém...

2012. máj. 25. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!