Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti szoktatok beszélgetni a...

Ti szoktatok beszélgetni a babátokkal terhesség alatt? Hangosan? És mit mondtok neki? Én 22 hetes terhes vagyok és valahogy nem jön ez a beszélgetős dolog.

Figyelt kérdés
Amikor mocorog, akkor megsimogatom, akkor viszont már nem is mocorog. Miért nem? Ez a beszélgetős dolog meg valahogy olyan erőltetettnek tűnik nekem. Más nincs ezzel így? vagy csak én vagyok ilyen "két balkezes" anya és nekem "nem megy"? Fog valamikor? és akkor mikor?
2012. febr. 3. 18:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
nekem sem ment,csak a végén mikor mindenem fájt,megnyugtattam ha úgy éreztem megijedt volna akkorát rúgott vagy a bordáimat nyomta össze,ez a helyzet a simogatással is azért nem mocorog mert megnyugszik.
2012. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nekem inkább tök fordítva tűnik, rögtön leáll, ahogy hozzáérek, mintha "nem tudná mi van", és egy kicsit megszeppenne.
2012. febr. 3. 18:33
 3/22 anonim ***** válasza:
Én sem vittem túlzásba! Valahogy nekem sem jött!
2012. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
És végig így volt? És nem lett "kiegyensúlyozatlan" a baba születés után?
2012. febr. 3. 19:16
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Jaj, dehogy lett!

Az már inkább fejlesztő,hogy ha már megszületett, sokat énekelsz, mondókázol neki. De,hogy a pocakhoz nem dumálsz, nem sokat jelent!

2012. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én beszélek hozzá, már csak azért is, hogy szokjam a tudatot. Köszönök neki, néha elmesélem, mit csinálok, fogok csinálni. Kommentálom, ha rugdos, anyának nevezem magam neki, meg kisfiam így-úgy, hogy szokjam. :)


Nagyon szeretem figyelni a pocakom, hogy mi történik.

Viszot mások gyerekeivel nem nagyon tudok mit kezdeni...

2012. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
És hanyadik hétben vagy?
2012. febr. 3. 19:54
 8/22 anonim ***** válasza:
Egyedül én sem beszélek hozzá az olyan gagyinak tűnik. A férjemmel ketten szoktuk neki mondani, hogy "Szia, Baba, már nagyon várunk." ilyesmit. Ő már nagyobb, 31 hetes, így sokat mocorog, nem tud csak úgy elhúzódni, ha simogatjuk.
2012. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Én beszéltem a kislányomhoz.Elmondtam neki anya most éppen ezt azt csinál,általában akkor beszéltem neki ha egyedül voltam.Bár itt egyesek szerint ez "gagyi".Becézgettem,simogattam a hasam,zenét szoktam hallgatni.És érdekes amit akkor sokszor hallgattam azt most is szereti a kislányom.Meg sose felejtem el mikor a kórházban beszéltem neki,megfordította a fejét és rám nézett nagy szemekkel.
2012. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek, ha bárkit megbántottam a "gagyi" jelzővel, én személy szerint furán érezném magam, ha egyedül beszélgetnék a babámmal, de semmi rosszat nem gondolok arról, akik máshogy vannak vele. Bocs, ha félreérthető voltam.
2012. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!