Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 2 napos vol a mensim azis...

Kb 2 napos vol a mensim azis gyenge a harmadik nap csak barnázás és a negyedik nap is 2 csepp barna! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

szinte hasonlóan vagyok mint Te!

7 napig szokott meglenni a mensim, most a 11dpo-n jött meg és az első nap alig, a második nap erősebben, és 2 napja barna vmi folyás szerű dolog van, az is csak ha törlöm , a tisztasági -mert már elég az is- szinte tiszta marad.

Nem tudom mi lehet, ma volt hasfájásom, és hányingerem is, a melleim most kezdetek fájni kb 3napja, holott a mensi előtt kb 1héttel már nagyon fájnak.


Én remélem,hogy nem vmi hormon dolog. Megvárom a következőt és ha hasonló lesz, akkor dokihoz megyek.

2012. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sipos Georgina ***** válasza:
Terhességi teszt??
2012. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én gondoltam a tesztre, de a 2.napon rendes erős vérzésem volt. Ha továbbra is lesz pl hányingerem,akkor igen csinálok tesztet. És ha csak a barna dolog marad.
2012. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gondoltam a tesztre de nem akarok megint úgymond koppanni!!de nagyon reménykedem mert már nagyon szeretnénk babát!
2012. máj. 25. 07:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Akkor most egy cipőben járunk, csak én már pár nappal később vagyok. Általában 5-6 napos a menzim, de most csak 2-3 nap volt a tényleges, abból az elsőn alig valami, a második erősebb volt, a 3. és 4. napon csak enyhe barnázás. Ez múlt hét csütörtöktől volt, azóta is rosszul vagyok, néha émelygek és remegek, de sajnos szerintem ez csak az időjárástól van. Mivel a hőm a 3. napig 37 fok volt, teszteltem, de semmi. Aztán leesett a hőm, de még mindig 36,8 körül mozgott, a tesztem szintén negatív. Azóta nem mérem a hőmet, mert nem akarom idegesíteni magam és folyton ezt figyelni, majd jön, ha jönni akar, pedig már nagyon várjuk.

Nálam ez a történet, de nagyon remélem, hogy neked szerencséd lesz.

Írd meg, ha teszteltél!

Drukk!!!

2012. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
megcsináltam a tesztet!!negatív!!!!:(:(:( nagyon rossz érzés!!de hát fel a fejjel!!!
2012. máj. 25. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:

első válaszadó vagyok.

én nem teszteltem, merthogy még a 10dpo-n teszteltem, negát. most nem csináltam tuti nem vagyok az,csak furcsa volt a dolog!

2012. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szépe Katalin válasza:
A kérdés inkább az mennyi idő elteltével jött meg?Valószínű inkább,hogy nincs peteérésed ezért ilyen rövid a havid!így nem lesz baba,ezt a nőgyógyász orvosolni tudja sárgahormontest tablettával.Menj el szakemberhez,ha a következő havid is ilyen rövid lefolyású lesz,és nézd az időt,hány napra jön meg 24 nap alattinál úgy tudom,nincs peteérés,de ez egyénenként is változhat!
2015. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!