Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem ilyen körülmé...

Teherbe eshettem ilyen körülmények között?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a ciklusom 17. napja. Lefeküdtünk a párommal, védekeztünk, de lecsúszott a gumi. Teljesen bennem maradt, de a párom nem élvezett el. Azonnal kiöblítettem ecetes vízzel, mert mondta az egyik barátnőm aki nem szedhet gyógyszert és nem használhat gumit sem, hogy ő 2 éve így csinálja és benne mindíg elment a párja. Este utána nagyon minimális vér volt és nyálkás folyásom.
2009. jún. 29. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jesszus, ecetes víz hú erről még nem hallottam, de nem hiszem hogy használ! Szerintem amúgy nincs esélyed a teherbe esésre, főleg ha nem élvezett el a párod.
2009. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát, ez az ecetes víz igen érdekes módszer a védekezésre... Még van időd 72 órás tablettát bevenni, én nem bíznék meg a "házi módszerekben". Még akkor is megvan minden esély a teherbe esésre, ha a párod nem ment el, lévén az előváladék is tartalmazhat spermiumokat. Jobb a biztonság!
2009. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Anyukámnak nem merek szólni.
2009. jún. 29. 11:27
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy szeretkezünk, de kinyírna ha mondanám neki hogy mi történt.
2009. jún. 29. 11:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Dehogy nyirna ki! Megis mire menne vele, ha kinyirna?:)

Inkabb raebredne, hogy kezdesz felnoni, es ideje lenne felvilagositani tegedet!

Ha tudja hogy szeretkezel, akkor megis mit gondol, hogyan vedekeztek? Vagy azt mondod gumival?

Iratass fogamzasgatlo tablettat, hidd el sokkal jobb, sokkal biztonsagosabb. Igy nem lehet szexelni, hogy mindig a gumival szenvedtek.

En amugy utalom a gumit, eppen emiatt ami veled is tortent.

Esetleg vehetsz be esemeny utani tablettat is, a szex utan 72 oran belul kell bevenni.

Beszelj anyuddal, hidd el segiteni fog neked. Ha merges lesz, nyugtasd le, az o felelossege felvilagositani teged!

2009. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát az ecetesviz az nagyon gáz.Felmaródik a hüvely fala és sebes is lehet,valamint tönkreteszi e természetes váladékképződést és a normális hüvelyflóra egyensúlyt!Nagyon buta,aki ilyet ajánl másoknak,főleg egy tininek,mert ők mindent ki is próbálnak!Én se használhatok semmit,de ez meg se fordult volna a fejemben!Biztos nem lettél terhes,ha a párod nem is élvezett el.Legközelebb megfelelő méretű gumit használjatok és akkor nem fog lecsúszni!

2009. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy normális anya nem kinyírna, hanem segítene!!!

Felnőtteknél is előfordulnak balesetek

2009. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon félek elmondani anyukámnak. Rako gumit használtunk, mondta is a párom, hogy nagyon szorítja. remélem nem vagyok terhes.
2009. jún. 29. 11:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne izgulj,bizti nem lettél terhes!Váltsatok Life Stillre vagy valami másra!Vékonyabb is,jobban kezelhető.További jó,biztonságos szexelést!

2009. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm remélem igazad van!
2009. jún. 29. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!