Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit egyen a férfi, mi befolyás...

Mit egyen a férfi, mi befolyásolja hogy fiú vagy lány gyereke lesz?

Figyelt kérdés
hogy lesz a fiú gyereknek jó hangja? Azt az apuka tudja valahogy manipulálni?

2012. máj. 25. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Rossz kategoria.Vannak trükkük amivel meg lehet próbálni fiú gyereket összehozni de ez vagy bejön vagy nem.A hangját nem lehet befolyásolni.
2012. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Látom itt is megy az aggódás, h fiú legyen:)

Alap!

2012. máj. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
jó hangja ???? ezt hogy érted :D
2012. máj. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha fiút akartok, a fejetek legyen észak felé fordítva, a pasi egyen halat, és mártsa jégbe a tökét.


Ha lányt akartok, dél felé legyen fordítva a fejetek szex közben, a nő egyen citromot, és melegítse meg az altestét.

2012. máj. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Előző :D :D :D


MAgnéziumot illetve kálciumot kell sokat ennie az anyának előtte hónapokig. De nem tudom melyiket melyiknél. Illetve savas - lúgos szervezetűnek, hüvelyűnek kell lennie a nőnek. Olvass utána.


De vannak pasik akik csak lányt és vannak akik csak fiút tudnak reprodukálni. És van olyan aki mindkettőt. Nézd a 9 hónapot a tv-ben az sok okosságot ír.

2012. máj. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Após mmindig azt mondta, egy ember csak egyfélét tud csinálni, de vannak ezermesterek is , nos az első férjem csak fiúkat tudott csinálni a második férjem meg csak lányokat..nehezen lettem terhes és nagyon sokmindent olvastunk a témába, nekünk mindegy lett volna, hogy fiú vagy lány, az első fiam előtt a férjem és én is életmódot váltottunk, ő sok tökmagot evett a cink miatt és nyomta a c-vitamint minden nap, emellett a cukrot barnacukorra cseréltük és minden nap ettünk joghurtba kavart szárított búzacsírát egy-két evőkanállal ,nem kávézott és nem dohányzott a férjem , fiúnk lett de nincs jó hangja:))az a géneken múlik, második apukánál nem volt életmódváltás, ő cigizett, kávézott és zsíros kajákat evett, lányunk lett.
2012. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A férjem családjába 7 gyermekből 6 fiú... szerintem nekünk nincs sok esélyünk kislányra :(
2012. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!