Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is féltetek, h mit mond az...

Ti is féltetek, h mit mond az orvos?

Figyelt kérdés
4pozitìv tesztem volt, ma este megyek orvoshoz, nagyon félek attòl,h mit mond majd, lesz-e szîvhangja a picinek vagy nem! :(
2012. máj. 25. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A szívhang attól is függ, hány hetes vagy. Nekem 6+3 hetesen volt.
2012. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Dehgynem,en is feltem :)) 5+6 hetesen voltam eloszor,mar volt szivpulzalas. Mivel nem voltak klasszikus terhessegi tuneteim,az is elmult ami volt,igy 7+1 hetesen bejelentkeztem egy magan UH-ra,mert aggodtam, de szerencsere minden rendben volt/van, akkor volt 1cm es hallottam dobogni a szivecskejet:) ma vagyok 8+1, es van meg 4 hetem a kotelezo 12. heti UH-ig. Az aggodas sosem mulik el:)) de bizz benne, fogd fel pozitivan, hogy minden rendben lesz :))
2012. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem féltem, bíztam benne, hogy minden rendben lesz így is indultam neki. Rendben is volt minden. Ne aggódj akkor sem, ha nem lát semmit vagy esetleg csak petezsák emrió vagy szívhang nélkül, mert van amikor csak 7-8 hetesen látszódik.
2012. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!