Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg tegnap volt ovum. Ma...

Elvileg tegnap volt ovum. Ma a méhszájam középen volt, picit puha és picit nyitott volt. Tejszerű folyásom van. Miért?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy pont azért, mert a méhszájadat "tapogattad"... Én nem tartom jó dolognak az ilyen önvizsgálatot a fertőzés kockázata miatt sem.
2012. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyik ciklus napodon vagy? Ha kb közép tájon akkor peteérésed van, nekem is az volt de nekem napokig nyitva volt és volt hogy lent volt utána meg visszahúzódott.

Tehát nagy valószínűséggel a termékeny napjaidat éled, ha babát szeretnétek, most legyetek együtt! :)

2012. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!