Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek, hogy a görbém...

Megnéznétek, hogy a görbém szerint már meg kellett volna jönnie?

Figyelt kérdés

Még nem szeretnék babázni, csak azért vezetek pár hónapja görbét, hogy megnézzem minden rendben van-e a ciklusommal.

A program bizonytalan benne, hogy 12. vagy 15. napon volt-e pé-m. Azért lenne lényeges a kérdés, mert a 11. napon hibát követtünk el. A szülinapom volt, és kicsit túl felszabadultak voltunk. Pár percig óvszer nélkül voltunk együtt, csak aztán kaptunk észbe. Ha 12 cn-on volt a pé, akkor sajnos tökéletes volt az időzítés és már véreznem kellene. Ha pedig a 15. cn-on, akkor csak kedden vagy szerdán kellene megjönnie.

Nem emlékszem, hogy a 14. napon még termékeny folyásom volt-e vagy sem. Ha tojásfehérje folyást írok arra a napra, akkor a 15. napra teszi át a pé-t a program, ha nem, akkor 12-re teszi.

Általában mensi előtt 3-4 nappal kezd el fájdogálni a hasam és 2 nappal előtte feszülni a mellem. Most a hasfájás szerda este kezdődött, a mellfeszülés pedig pénteken. Tegnap egész délelőtt pont úgy fájt a hasam, hogy mindig azt hittem, megjött, de semmi. Ma pedig nem érzek semmit a mellfeszülésen kívül.


[link]


Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. máj. 27. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát...a görbéd olyan hogy nagyon sok babára vágyó megirigyelné...ha nem jön meg, akkor mindenképp tesztelj, kívánom hogy az legyen amit szeretnél!


27 hkm

2012. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nagy az esély, hogy baba van a dologban. Tesztelj:)


Drukkolok, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd.

2012. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hàt, bàr nekem lenne ilyen görbèm...


Csinàlj egy tesztet szerintem mielőbb. Majd ìrd meg az eredmènyt!

2012. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ez babára utaló görbe,mennyire szeretnék én is egy ilyen görbét látni már hónapok óta :( de drukkolni szeretnék én is hogy az legyen amit szeretnél
2012. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Egyre inkább hajlok rá, hogy már meg kellett volna jönnie. Nézegettem görbéket a neten, és sok görbén lehetett 2-3 dpo-n hőesést látni.

Látom én is, hogy gyönyörű görbe, de mégis olyan valószínűtlennek tűnik, hogy ennyitől terhes legyek. Ráadásul semmi különleges tünetet nem érzek, csak a mellem feszül. Mensis hasfájás szombat óta nincs. Annyi furcsaság van, hogy ilyenkor elég nyűgös szoktam lenni, most pedig nagyon nyugodt és jókedvű vagyok. Pedig halálra kéne idegeskednem magam egy ilyen görbével.

Holnap veszek tesztet és szerda reggel megcsinálom. Nem is tudom, hogy reagálnék, ha két csík jelenne meg rajta. Az eredményt mindenképpen megírom. Egyébként a görbés link automatikusan frissül, szóval mindig a legfrissebbet mutatja.

2012. máj. 28. 09:23
 6/16 anonim ***** válasza:

A tüneteket szerintem mèg ne keresd, de ha mèg azòta sem jött meg...


Hidd el, ennyitől is teherbe lehet esni (tipikusan egyèbkènt akkor, ha az ember nem szeretne...).


Csinàlj holnap egy tesztet, szerintem màr nem csak a reggeli első mutatnà ki.


Kèrlek ìrd maj meg az eredmènyt!


Szorìtok nagyon. A baràtod tudja mi a helyzet?

2012. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A párom még nem tudja, nem akartam feleslegesen felizgatni.

Tudom, hogy a teszt valószínűleg már napközben is mutatná, de inkább szeretnék biztosra menni és szerda reggel csinálom meg. Nyugi, megírom az eredményt.

24 vagyok, már 4 éve együtt élünk, szóval mindenképpen megtartanánk, csak az időpont nem lenne túl fényes. Mesterképzésen vagyunk, egy év diplomaírás van mindkettőnknek hátra. Sokkal egyszerűbb lenne a helyzet, ha most mondjuk október lenne, mert akkor már diploma után érkezne a baba.

2012. máj. 28. 18:28
 8/16 anonim ***** válasza:

Hàt,szerintem,ha tènyleg jön most hozzàtok valaki,ìgy,ennyi "nemfigyelès" miatt/mellett, az nem lehet vèletlen, ìgy kell lennie!


Nàlunk mindkèt gyerek ìgy jött,az első előtt mèg együtt sem èltünk, elèg bizonytalan volt,hogy fog alakulni az èletünk. Ès olyan szèpen rendbe tettek minket! :)


Szerintem minden gyerek ajàndèk, rajtunk mùlik, hogyan értèkeljük! :)

2012. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Csinàltàl tesztet?

2012. máj. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy szerda reggel csinálom meg. Még nem is vettem tesztet, csak délután fogok. Azért is akarom megvárni a teszteléssel a holnap reggelt, mert ha mégis 15. napon volt pé, akkor még holnap reggelig megjöhet. A hőm továbbra is fent van, de reggel óta újra mensis érzésem van.
2012. máj. 29. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!