Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátcserje kapszulától ha...

A barátcserje kapszulától ha elmúlnak a pattanásaim, akkor a ciklusomra is jótékony hatással lehet és esetleg segíthet babás lenni?

Figyelt kérdés
Másfél év óta próbálkozunk babával, és most először próbálom ki a barátcserje kapszulát. Arra gondoltam, hogy ha a pattanásaimon segít, akkor talán tényleg olyan hormonproblémáim voltak/vannak, amiken ez segít. Volt akinek segített a bebabázódásban? :)
2009. jún. 29. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én jelentkezem. :) Segített, az alacsony progeszteronom magasabb lett, elmúlt a mensi előtti barnázásom, és az addigi magas prolaktinom csökkent, a túl rövid ciklusom kicsit megnyúlt, eredménye pedig 18 hetesen a hasamban mocorog. :)
2009. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is segített másfél év után! :) Napi 3x1 Premens tabletta - kb. 3 hónap kell, hogy ki tudja fejteni a hatását. Sok sikert! Mielőbbi babásodást! ;) S ne feledd, csak pozitívan!
2009. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem jó volt a spremens!doki irta fel!!!!Figyelj lehet más gondod is van!inkább menj dokihoz,mert ez az idő már nagyon sok szerintem 1.5év ..ilyenkor már orvos kell!
2009. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!