Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje kapszulától lehet...

Barátcserje kapszulától lehet hosszabb a ciklus?

Figyelt kérdés
Eddig 31-33 napra állt be a mensim, PCO "mellett".Most két és fél hete szedem a Zafír barátcserje kapszulát és ma van a 33.napom,de még semmi.Tegnap egy kicsit érzékeny volt a mellem,de csak egy kicsit,meg egyszer görcsölt a hasam,de amúgy ezen kívül semmi. Már előtte szoktam barnázni egy kicsit,meg szoktak erősödni a görcsök.Lehet hogy a barátcserje csinálja ezt?
2010. ápr. 7. 06:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy babás vagy! A barátcserjével az a helyzet, hogy az beállítja a ciklust ha nem normális..tehát ha hosszú volt akkor csökkenti a napokat..ha rövid akkor nyújtja.. és beállítja a progitermelést..így elmarad a pecsételés..de a te esetedben lehet inkább baba van a dologba...erre nem gondoltál? Teszt?
2010. ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Jaj én már nem merek babára gondolni négy év próbálkozás után. Annyira félek a csalódástól.

Az nem lehet,hogy csak elmulasztotta a barátcserje a menses előtti tüneteimet? Van tapasztalatod ezzel kapcsolatban?

2010. ápr. 7. 09:19
 3/24 A kérdező kommentje:
És mensi előtt mindig feszült vagyok,most meg nem.Inkább túlzottan nyugodt.
2010. ápr. 7. 09:21
 4/24 anonim ***** válasza:
Igen, én is ugyanígy voltam múlt hónapban..pecsételés miatt kezdtem el szedni,,hármasával..vagyis háromszor kettőt..na gondoltam..hátha baba lesz segít megtartani vagy valamit..két héttel a nemvárt előtt kezdtem el szedni..de ugyanúgy pecsételve jött meg..mint máskor és ugyan annyi napra..ennyi idő alatt még nem hat, mert kb három hónap kell, hogy beálljon tőle a ciklus..ezért is mondom, szerintem te babás vagy:)
2010. ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam,hogy még korai lenne a hatása, de nem voltam benne biztos. Annyira félek,hogy csak simán késik,mert még nem régen kezdett beállni a mensim. És a legutóbbi uh-n nem láttak peteérést. Bár barátnőmnek se és ő terhes lett,pedig nem volt uh szerint peteérése. Én már nem hiszek az uh-s nőnek aki csinálja.Egy kicsit dilis.Szerintem nem ért hozzá.Te ma már tesztelnél a helyemben vagy várnál reggelig?
2010. ápr. 7. 09:52
 6/24 anonim ***** válasza:
A barátcserje enyhíti a menstruációs panaszokat, ezért is lehet, h nem görcsölsz. A barnázásra is jó. Nekem 3 hónap után kezdte kifejteni a hatását. Ha hőmérőznél, látnád, hogy valóban késik-e és arra is választ kapnál, hogy van-e peteérésed. Szóval ha csak 2,5 hete szeded, nem hinném, hogy ez segített, de természetesen nagyon szorítok, hogy baba legyen a dologban! Viszont ha mégsem, ne hagyd abba a zafír barátcserjét, nekem nagyon bevált, igaz, én nem vagyok PCO-s.
2010. ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ismét, persze, hogy tesztelnék, bár én megrögzött tesztelő vagyok:)) tesztelnék azonnal:)) és reggel is:)) nagyon drukkolok neked, és mindenképpen írd meg, mi az eredmény! Ne félj megcsinálni a tesztet, ha negatív és nem jön meg holnap sem, akkor egy újabb nap a reményre, ha pedig pozitív akkor juhé:))
2010. ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

vagyis a 9.28-as, mert közbe írtak:)

L

2010. ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Annyira aranyosak vagytok,hogy így drukkoltok nekem. Nagyon sokat segítettetek. Veszek tesztet:) Szorítsatok:)
2010. ápr. 7. 10:04
 10/24 anonim ***** válasza:

:) futás tesztet venni:))) komolyan úgy drukkolok neked, mintha saját magamról lenne szó:) várom a fejleményeket:)

L

2010. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!