Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mestruáció után pár nappal...

Mestruáció után pár nappal peteérés? Olvastam itt pár válaszban h vannak akik tudják h mesi után pár nappal estek teherbe. Azt honnan lehet tudni?

Figyelt kérdés
Én mesi után vagyok nagyon kívánós (szexre), olvastam valahol h ez is peteérés egyik tünete.Lehet h nekem akkor van pém?De akkor miért 28 naposak a ciklusaim?
2012. máj. 29. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A baba méretéből,esetleg figyelt peteérésből(uh vagy hőgörbe) tudják ennyire pontosan!

A szex mint "tünet" nem feltétlenül állja meg a helyét!Nekem van hogy előtte kívánom nagyon,van hogy akkor és van hogy utána!Sőt mensi alatt le se lehet lőni!:)

És még sajnos nem vagyok terhes!:(

2012. máj. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én onnan tudtam, hogy sem előtte sem utána nem voltunk együtt a férjemmel (külföldön dolgozik). Megjött 1-jén, elmúlt 6-án és 8-án voltunk együtt. A dokim is csak nézett, bár hozzátette bármi megtörténhet. Úgyhogy a korhoz ő hozzáadott és mikor elméletileg 4 hetesnek kellett volna lennem, majdnem 6 hetes voltam már az uh méret alapján is. Nekem előtte mindig 11-12 napon volt peteérésem. Lehet, hogy azért volt most extra, mert előtte 3 hónapig nem volt itthon. Tudni onnan tudod, ha folyamatosan nézed magad, méred a hődet stb..., de például nekem nem volt nyák, semmi nem utalt arra, amit szoktam érezni peteéréskor.
2012. máj. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pontosan így voltam vele mint a második válaszoló. Megjött 2-án elmúlt 6-án és közvetlen másnap voltunk együtt 7-én. Többször nem, vagyis védekezés nélkül nem. Az hozzátartozik az igazsághoz, hogy több évig is voltunk így együtt, mensi után közvetlen, de ebből az 1 alkalomból fogant meg a kisfiam.
2012. máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!