Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a mensim de a hőm...

Megjött a mensim de a hőm maradt ugyanott sőt feljebb is ment már 3 napja megvan de nekem leszokott menni mikor megjön. Mi lehet ez? Beteg nem vagyok az bizti.

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
tesztet néztél már? mensid ugyanolyan, mint szokott lenni?
2009. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha 3 napja vérzel, akkor lehet, hogy nem mensi, de valószínűleg már nincs baba, viszont a hődet még fent tartják a hormonok. ha elmúlik, kb. egy héttel utána érdemes megint tesztelned, ha továbbra is fent marad a hőd. annak függvényében pedig lehet, hogy dokihoz is el kellene menni (pl. ha hő magas, de a teszt negatív, vagy ha pozitív a teszt, stb.)
2009. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem volt pozi a teszt.De amugy is olyan furán jött meg.Pár nappal előtte egy csepp vér aztán másnap megint aztán egy nap kihagyás és aztán jött meg de mintha olyan vizes lenne nem olyan erős piros mint szokott.Volt már vetélésem azt tudom milyen.
2009. jún. 30. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!