Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek-e ennyitől?...

Annacska86 kérdése:

Terhes lehetek-e ennyitől? Több, mint 10 napja késik.

Figyelt kérdés
Ne ütközzetek meg! A vőlegényem és én régimódiak vagyunk, vállaljuk a tisztaságot házasságig és ezért keményen küzdünk. Olykor nehéz, és sokszor majdnem elbukunk. Nemrég is ez történt: majdnem MEGTÖRTÉNT, de időben megálltunk. Mégis "úgy közel voltunk egymáshoz", vagy 2-3 centire, és 10 mp-re, ami betudható pl. egy gyenge próbálkozásnak. Vagy annak se. Vagyis még szűz vagyok. De: kb.10 napja késik. Esély, hogy terhes legyek? Szerintem 10%-os, mert nem is közösültünk. Vagy ennyi is elég? Stressz miatt késhez ennyit? Köszi az üziket! Annácska (Debrecen)
2012. máj. 29. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a hüvelybe nem került sperma,akkor nem lehetsz terhes.Ezt már neked kell tudnod,hogy került bele,vagy sem.A stressz miatt késhet,illetve még sok más miatt is.Ha nem jön meg pár napon belül,menj orvoshoz,remélhetőleg tisztázódik a helyzet.
2012. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, esetleg előváladék, de ejakuláció kizárt. Köszi
2012. máj. 29. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előváladék is csak akkor ér valamit, hogyha a hüvelyedbe került. Ezt döntsd el te, hogy volt ilyen vagy nem. De ahogy leírtad, így kizártnak tartom, a késésnek még számtalan oka lehet. Megkérdezhetem mikor lesz az esküvő?
2012. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még kérdéses. Eddig jövő nyárra lőttük be, de talán már idén is összejöhet(ne)... Kialakul, biztosan belátjuk, hogy így nem lehet nagyon sokáig bírni...

Köszi a választ.

2012. máj. 30. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!