Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valamilyen jele annak h....

Van valamilyen jele annak h. ha sikerült a beágyazódás? Ha igen mi?

Figyelt kérdés

Már izgulok nagyon h.sikerult e a baba....

Olyan furát èrzek a bal oldali petefészkemnél..néha nyilal is...

A mensesemet 7 re nem várom....

Olyan érzékeny lett...neha a párommal az együttlétek is fajnak...

Lehet h.sikerült??

Ugy izgulok már....



2012. máj. 29. 12:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
45%

A sikeres beágyazódásnak az elmaradt mensi és a pozi terhességi teszt a jele! Ilyenkor persze nehéz a várakozás, de türelem, ne figyeld magad nagyon, mert nem tesz jót. Gondolj arra, hogy a kisbabád egy nyugodt kiegyensúlyozott anyukához akar jönni. Valamivel próbáld magad lefoglalni.

32hkm

2012. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Még elég messze van a 7.-e, és nem tudom mikor voltatok együtt. Ha csak pár napja, akkor még nem hiszem hogy érezhető lenne bármi is (legalábbis bármi ami a terhességet jelzi már). A beágyazódás eltart egy ideig 7-10 nap legalább, és szurkálás, nyilallás is lehet a tünete, de valóban csak a mensi kimaradása és a teszt fog pontosat mutatni neked.
2012. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Én pont egy hete voltam együtt a párommal és pont aznap volt az ovum is...Szoval én nagyon reménykedek...
2012. máj. 29. 13:56
 4/35 anonim ***** válasza:
71%

Ne haragudj,de a beágyazódás vége kb 12-14 nap, mire megjönne a menstruációd.Hajlamos ilyenkor az ember beképzelni magának bármit.Nekem is szokott szúródni pé után, de az nem terhesség vagy beágyazódás.Félre ne értsd, de még nagyon korai bármit is mondani!

Az viszont nem jó ha nem stimmel valami az együttlétkor!

Azért szorítok hogy babád legyen!

2012. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Hmm...akkor majd kiderül....de azért köszönöm a válaszokat
2012. máj. 29. 14:35
 6/35 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Én minden hónapban olyanokat éreztem hogy csak na, és nem volt eddig semmi. Szentül elhatároztam, hogy csak a kimaradt mensi első napján tesztelek, és nem figyelem magam. Nehéz lesz:) Viszont nekem is fájdogált néha, a párom büszke is volt a méreteire, persze nagyon óvatos volt. Csak az volt a furi, hogy régen nem fájt. Kiderült, méhszájsebem volt, az volt érzékeny. Említsd meg majd a dokidnak a fájdalmat! Mindenesetre nagyon szorítok, hátha neked összejön most! Zebrásodj;)
2012. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
köszike....kedves vagy..
2012. máj. 29. 20:30
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt a beágyazodásnál pecsételo vér zés. De már csak visszagondolva tudom, hogy az volt. Akkor ugy gondoltam, hogy a kertben dolgoztam és megeroltettem magam.

Jaj, és a nemvárt elotti napokban a férjem megjegyezte, hogy megnottek a melleim. Már akkorra feladtam a számolgatást, méresgetést és azonnal teherbe is estem.


16 hos kislány anyukája

2012. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi is peteéréskor voltunk együtt már kb 3 szor mégsem estem teherbe.reméljük neked sikerül.majd ird meg_:)
2012. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

beágyazódáskor nekem pecsételő barnázásom volt, ami nem is ért véget a nemvártig. de ez nem mindennapos, azt gondolom.

szerintem egyébként lehet babád, nem biztos, hogy 10 nap alatt nem jut el a beágyazódásig a psejt. Én szorítok neked nagyon!

2012. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!