Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes ebben az...

Lehetek-e terhes ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem amikor együtt vagyok a párommal és aktus közben többször is mondja mindjárt elmegy lassítsunk egy kicsit, ilyenkor pihenünk pár másodpercet, de azalatt nem veszi ki a hímvesszőjét aztán újra folytatjuk ez elég sokszor volt így aktus közben, ilyenkor az előváladékon kívül ürülhet sperma is, mert utána azt mondja szerinte került be is ő úgy érzi, de végezetül mikor már el kéne mennie nem mindig sikerül neki, mert addigra lelankad a hímvesszője. Lehet az oka hogy már került belém és ezért nem ejakulál utána. Mindezek ellenére én nem vettem észre hogy valami folyt volna belőlem ezt követően. Bár amikor elmentem a WC-re igen bő váladék volt a papíron. Ez most csak azért érdekel engem mert megszakítással védekezünk de egyáltalán nem lenne gond ha terhes lennék. És még az is érdekelne hogy meddig maradnak életben a spermiumok a hímvesszőben, ha este szeretkeztünk de elaludtunk reggel pedig újra együtt voltunk, úgy hogy ő elfelejtett lezuhanyozni. A mensesem nem pontos általában a 14 és 20 nap között szokott ovulációm lenni és ez a mostani együttlétünk pont-e között volt.
2012. máj. 29. 13:14
 1/3 anonim válasza:

Igen lehetsz.

Ha lelankadt neki az azt jelenti , hogy nagyobb mennyiségű előváladék jött neki ki amit ő már orgazmustként élt meg. De ha ennyire nyomik vagytok akkor kell is az ilyen tanuló pénz.

2012. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy megszakítással védekeztek, mert az nem védekezés! Ha nem húzott gumit akkor terhes maradhatsz, ha húzott volna, akkor nem, ez ilyen egyszerű. Nem kell, hogy beléd élvezzen, mert az előváladékban is lehetnek spermiumok, amik megtermékenyíthetik a petesejtet.

Ezzel nem vagytok tisztában, de a szexre van eszetek?!

2012. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 okoska31 ***** válasza:

Jó lenne, ha eldöntenétek (! - nem csak Te), hogy teherbe akarsz-e esni, vagy nem. Ha nem, akkor csinálja végig, vegye ki, rendesen élvezzen el - és után egy kis várakozás és zuhany után lehet folytatni, ha nagyon ellene vagytok a guminak. (bár tényleg a gumi lenne a tuti).

Ha meg a terhesség a cél, akkor egyértelmű a tennivaló. vagy nem?:)

2012. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!